У себе вдома спортзалУ себе вдома спортзал

Як зробити спортзал у себе вдома

Мати у себе вдома спортзал залишається мрією для багатьох, хоча, якщо бути реалістом, для вирішення цього питання не так вже й багато необхідно — всього лише трохи вільного місця в квартирі, а також сильне бажання. Варто відзначити, що в мегаполісах необхідність мати домашній спортзал продиктована оголошеної війною гіподинамії та надмірної ваги, які є проблемами сучасного суспільства. Крім того, дуже часто трапляється так, що на заняття спортом людям просто не вистачає часу — домашні справи, проблеми на роботі та інші турботи віднімають можливість регулярно відвідувати спортзал або фітнес-клуб. Не варто вважати, що для облаштування у себе вдома спортзалу знадобиться дуже багато речей.
Насправді, ви можете обійтися штангою, гантелей і звичайним підлогою, тобто малим вільним простором, де б можна було розташувати спортивний снаряд. Тому можна з упевненістю сказати, що підлога і пара вільних квадратних метрів у вас в квартирі є: наприклад, це може бути лоджія або балкон. Крім того, відвідайте спортивний магазин і придбайте важкоатлетичний пояс і рукавички, щоб забезпечити собі максимум безпеки. Для того, щоб забезпечити спокій сусідам знизу, яким може не сподобатися гуркіт снарядів, проводите тренування на застеленому підлозі. Можна спеціально для цього місця придбати прогумований килимок, який буде «гасити» шум від ударів гантелей або штанги.

Пам’ятайте про те, що, оборудуя спортзал у себе вдома, ви повинні віддавати перевагу тому куточку вашого житла, де можна забезпечити хорошу проветриваемость приміщення і освітлюватися. Крім того, в радіусі півтора метрів не повинно бути зайвих предметів, наприклад, вази або телевізора. Мінімальною відстанню від тренажера до стін повинна бути мінімум 30 см. Якщо в будинку є тварини або діти, варто подбати про те, щоб вони не змогли отримати доступ до ваших спортивних снарядів щоб уникнути травм.

Звичайно ж, більше можливостей відкривається у людей, які живуть у приватному секторі і, найчастіше, не мають проблем із зайвими квадратними метрами. Далі, про ціну обладнання. Якщо ви хочете обзавестися власною стійкою для штанги, і ще якимось тренажером, тоді вам доведеться викласти чималу суму. Однак це питання завжди можна вирішити за допомогою оголошень у газетах про продаж спортивного інвентарю.

Зрештою, ви завжди можете розпитати у друзів, родичів або ж написати оголошення про те, що хочете купити б у спортивне обладнання.