Уупражненій для преса косих м’язівУупражненій для преса косих м'язів

М’язи живота об’єднуються в чотири групи, створюючи, таким чином, так званий абдомінальний регіон. Поперечна м’яз виконує функції підтримки внутрішніх органів. Косі м’язи поділяються на внутрішні і зовнішні. Перші розташовуються по діагоналі від таза до грудей, другі — знаходяться над ними, дозволяючи тулубу згинатися і повертатися. А ось м’яз, яка саме і носить назву преса, знаходиться зверху поперечної м’язи.
Вона дозволяє тримати спину в прямому положенні і нахилятися при необхідності вперед. Різні вправи виробляють різного роду навантаження на певні м’язові тканини, але, в підсумку, в ході тренувань стимулюється повністю вся пряма м’яз. Найбільш помітною і великою є зовнішня косий м’яз. Часто відбувається так, що багато тренувальні програми чомусь не приділяють належної уваги вправам для преса косих м’язів.

Це може призвести до неприємних наслідків. Приміром, не натреновані косі м’язи можуть послабити свій тонус у відділі попереку, що виллється в певний дисбаланс пропорцій тіла і асиметрії талії. Не варто входити в оману на рахунок того, що хитаючи косі м’язи, можна буде позбутися непотрібних кілограмів в області талії.

Насправді, жодна з м’язів тіла не здатна зменшувати підшкірний жир. І коли ви бажаєте зменшити обсяги талії, відбувається зворотний і цілком природний процес. Під час виконання вправ для преса косих м’язів утворюється так званий м’язовий корсет, який знаходиться під шаром жиру. М’язи після тренувань збільшуються в розмірах, тим самим ще більше випинаючи жир назовні, що в підсумку призводить до ще більших розмірах талії. Тому, приступаючи до подібних занять, варто для початку позбутися зайвих кілограмів.

Якщо ви бажаєте виглядати красиво і бути здоровим, то абсолютно не потрібно перенапружувати м’язовий корсет. Для цього достатньо проводити регулярні заняття з поступовим ускладненням вправ. Так ви зможете уникнути перетренованості й можливих неприємних травм.

Слідкуйте за тим, щоб під час занять на прес стегна не рухалися. Саме так буде даватися необхідне навантаження на м’язи живота.