Вартість гантелейВартість гантелей

Як заощадити на покупці гантелей

Гантелі знаходяться в числі найбільш популярного спортивного інвентарю, особливо серед початківців спортсменів. Хоча багатьма вони просто закидаються в темний куток незабаром після придбання. І пов’язано це часто за тим, що вони були обрані неправильно, а тому виявилися незручними в процесі тренувань.

На що ж звернути увагу, якщо для своїх тренувань ви таки вирішили придбати гантелі? Існує розподіл гантелей за декількома стандартами. «Європейський» стандарт припускає використання снарядів по 51 міліметру діаметром. Застосовуються вони зазвичай на професійному рівні і при роботі з великими вагами, що перевищують сотню кілограмів. Саме з такими гантелями проводяться змагання. Американським стандартом, пристосованим під тренування вдома, є 26 міліметрів.
Він використовується саме в тренувальних цілях і припускає можливість використання навантаження до 120 кілограмів. Крім цього, існує ще й Кеттлер-стандарт, що володіє характеристиками, аналогічними американському, однак дозволяє збільшувати максимальне навантаження до 130 кілограм. Діаметр при цьому дорівнює 31 міліметру. При придбанні будь-якого спортивного інвентарю для покупців важливу роль відіграє саме вартість. Гантелі є порівняно недорогим обладнанням, проте все ж можуть відчутно вдарити по кишені.

Тому перед вибором сього обладнання слід ознайомитися з деякими порадами. Помилкою багатьох початківців є покупка не набраних гантелей, вартість яких можна значно зменшити, а моделей з фіксованою вагою. В процесі тренувань виникає необхідність постійного збільшення ваги для досягнення результативності від вправ. Інакше прогрес росту м’язової маси просто зупиниться на місці.

Набагато вигідніше обзавестися розбірним гантелями, які дозволяють доповнювати наявний вага необхідними дисками, а це помітно дешевше, ніж купувати цілу пару гантелей більшої ваги. Та до того ж, зберігати цілий набір гантелей з фіксованою вагою не зручно, оскільки вони займають досить багато простору. Причому розбірні моделі можуть вміститися навіть під ліжком, нікому не заважаючи. Щоб знизити вартість гантелей непрофесійним спортсменам краще зупинитися у своєму виборі на діаметрі в 26 міліметрах, які є цілком придатними для аматорських тренувань. Набірні гантелі здатні замінити цілий гантельний ряд.

Причому купувати їх бажано трохи більшої ваги, ніж необхідний на даний момент. Оскільки вправи з даними снарядом досить швидко розвивають фізичну силу і колишній вагу може скоро прийти в непотрібність. Також вартість гантелей в чому залежить від використовуваного способу обробки диском. Найбільш дорогими є хромовані моделі. Досить популярними і дешевшими вважаються обрезиненние диски, які також відрізняються своїм відмінною якістю.

Від забарвлених дисків краще відмовитися, оскільки вони швидко псуються, хоч і є найдешевшими.