Виробництво біологічно активних добавокВиробництво біологічно активних добавок

Використання біологічно активних добавок спортсменами

Професійні спортсмени повинні не тільки прагнути до кращих результатів в обраному ними виді спорту, а також бути витривалими і сильними. Часто спортсменам доводиться скидати вагу і в той же час нарощувати м’язову масу. Інтенсивні тренування можуть стати причиною виснаження організму та професійних захворювань. Щоб підтримати організм спортсмени ретельно стежать за своїм харчуванням.
Фахівці вважають, що існує ряд добавок, які не принесуть шкоди і зможуть стати частиною раціону. Виробництво біологічно активних добавок для спортсменів в останні роки набуло широкого поширення. Ці речовини покликані збільшувати працездатність і зберігати здоров’я організму.

Такі добавки впливають на регуляторні системи організму. Якісне спортивне харчування не завдає шкоди організму і не є допінгом, який заборонений в професійному спорті. У залежності від призначення виробництво біологічно активних добавок буде передбачати включення в продукт певних елементів. Це можуть бути білки, вуглеводи, антиоксиданти, мінерали, вітаміни і жирні кислоти. Всі біологічні добавки можна розділити за призначенням: загальнозміцнюючі добавки, добавки для зниження ваги, добавки для захисту від перевантажень та інші.

Доведено, що добавки можуть допомогти спортсменові адаптуватися до навантажень, збільшити його витривалість і зберегти здоров’я. Виробництво біологічно активних добавок ретельно контролюється. Коли у продажу з’являються нові добавки, науково-дослідні інститути перевіряють дію цих препаратів на організм. Дуже важливо, щоб у добавок не було побічних ефектів. З появою нових технологій підприємства створюють нові класи біологічно активних добавок.

Ці речовини можуть бути різними за призначенням і за ціною.