Вправа для нижнього преса відеовправа для нижнього преса відео

Вправи для нижнього преса відео допоможуть вам позбавитися від зайвих кілограммНі для кого не секрет, що накачати нижній прес до появи кубиків дуже важко, незважаючи на те, що м’яз живота одна. Такі труднощі спровоковані тим, що внизу живота розташована жировий прошарок, яка служить не тільки додатковим утеплювачем, але і захисним щитом для внутрішніх органів, особливо у жінок. Спочатку вправи для нижнього преса відео не принесуть відчутного результату, тому більшість початківців займатися спортом збільшують навантаження і доводять себе до виснаження замість того, щоб правильно її розподілити і поступово збільшувати кількість тренувань. Для того, щоб похвалитися кубиками нижнього преса, всі завдання необхідно виконувати не тільки правильно, але й регулярно, при цьому не звертаючи уваги на те, що верхній прес вже з’явився, а нижній продовжує переховуватися за неприємною прошарком. Комплекс для тренування представлений п’ятьма основними вправами для нижнього преса, відео яких ви зможете побачити на сайті.
Перша вправа вимагає від виконує максимального розслаблення. Перш, ніж присвятити себе черговому тренуванні, необхідно розслабитися і зайняти зручну позицію на горизонтальній поверхні. Так, ви повинні лягти на підлогу, після чого ноги підняти перпендикулярно тулубу і між стопами затиснути невеликий м’ячик. Додаткове обладнання при виконанні такого нехитрого завдання просто необхідно, оскільки, таким чином, ви зможете поперемінно збільшувати навантаження. Також потрібно постійно стежити за своїм диханням, щоб не втомитися передчасно.

Ноги потрібно опускати і піднімати на максимальну висоту, при цьому старанно утримуючи снаряд. Друга вправа для нижнього преса відео особливо сподобається тим, хто свій вільний час присвячує велосипедним прогулянкам. Так, вам потрібно лягти на спині, ноги підняти на 20 см вище горизонтальної поверхні, після чого зробити кілька обертальних рухів, які будуть нагадувати їзду на двоколісному транспортному засобі. Третє завдання є невід’ємною частиною кожного уроку фізкультури в школі.

Завдяки «ножиці» ніг, ви зможете в найкоротші терміни досягти максимально позитивного ефекту і вже через кілька занять радіти помітного результату. Ноги потрібно підняти на максимальну висоту, при цьому вирівняти дихання і кілька разів схрестити їх, після чого опустити на поверхню і через 10-15 секунд повторити вправу дня нижнього преса як на відео. Четверте завдання — алфавіт.

Вам потрібно в повітрі накреслити нижніми кінцівками прописні букви алфавіту, а завершити тренування останнім завданням — максимально витягнути ноги вгору, напружити все тіло і протриматися в такому положенні декілька хвилин.