Вправа для преса 8 хвилинвправа для преса 8 хвилин

Вправи для красивого преса за 8 хвилин в деньКогда виникає бажання накачати гарний і підтягнутий прес, досить часто на шляху до мети стає необхідність тривалого очікування результатів при додатку, часом навіть непосильних, праць. Для виправлення такого становища вашій увазі надається відмінна тренувальна програма, що складається з вправ для преса 8 хвилин. Це означає, що витратити на її виконання необхідно тільки вісім хвилин свого часу.

Даний комплекс складають 11 вправ, на виконання кожного з яких потрібно всього 45 секунд (останнє і зовсім 30). Робити їх потрібно в суворій почерговості щодня і вже за вельми короткі терміни будуть помітні перші результати. Прямі скручування передбачають підйоми тулуба на 20 градусів від поверхні, при всьому цьому ноги повинні бути зігнутими, руки біля скронь, а шия повністю розслаблена. Всі рухи виконуються зусиллям скорочення преса.
Щодо кількості, то воно суто індивідуально і визначається цифрою, яку встигне зробити кожна людина за 45 с. Для підвищення ефективності живіт тримається в напрузі і кожен підйом відчувається. Бічні скручування — вправа для преса 8 хвилин, що припускає виконання аналогічне попередньому, але тільки підйом потрібно здійснювати до точки дотику ліктя протилежного коліна. Виконується воно поперемінно на кожну сторону за 90 с (по 45 на кожну сторону). Підняті ноги при скручуванні. Дане вправу необхідно виконувати з піднятими під кутом 90градусов ногами.

Його дія полягає в підйомі тулуба до ніг, що знаходиться в незмінному положенні, при цьому руками варто торкатися щиколоток. Зворотне скручування або підняття схрещених ніг до грудей відповідає за максимальну опрацювання нижнього преса. При його виконанні важливо не відривати голову від рівній поверхні. Для побудови красивого обриси боків талії відмінно підійдуть косі скручування.

Вони передбачають підтягування правого боку тулуба до колін ніг, при цьому останні повинні бути поверненими в ліву сторону. У перелік вправ для преса 8 хвилин також входить витягування тулуба і підйом стегон. У першому випадку, слід покласти ноги на поверхню, а руки при цьому витягнути до ніг, складеними в замок.

Всі рухи обмежуються витягуванням останніх до нижніх кінцівок. Щодо другого вправи, то його назва все гранично пояснює. За своєю суттю, воно дуже нагадує берізку, тільки не допускає відриву корпусу від статі. Закінчується весь комплекс вправ для преса 8 хвилин почерговими скручуваннями і тягою преса.

Про виконанні першого повторяться не варто, воно повністю ідентично вправі під номером два, тільки зміна сторін відбувається почергово, а ось на заключающем зупинитися варто. Виконується воно всього 30 сек. і передбачає сильну напругу преса, яке регулюється постійним натисканням на нього пальцями. У такому положенні тулуб злегка підводиться.