Вправа для преса для чоловіківвправа для преса для чоловіків

Ефективні вправи для пресу для спортивних мужчінСовременние представники сильної половини людства докладають титанічних зусиль для того, щоб кубики на їх животі стали помітними, але далеко не всім це вдається. Це пов’язано з тим, що натреновані м’язи просто не видно за жирової прослойков, а ось для позбавлення від неї до занять потрібно підключити і правильне харчування. Але, зараз не про це. Так, які ж вправи для пресу для чоловіків будуть самими ефективними і дієвими? Найперше, що необхідно відзначити, на перших порах тренувального процесу — не існує таких понять як «жіночих» і «чоловічий» і лише з придбанням деякого досвіду можна переходити на боле важкий рівень.
Та й взагалі, всі заняття на зміцнення черевних м’язів універсальні, а різниця у вправах для преса для чоловіків складається тільки у використанні обважнювачів і більш інтенсивних тренуваннях. І ще, всі тренування повинні проходити комплексно, без зациклення на одній вправі, і мати постійних характер. Що стосується різних занять, які найкраще використовувати для опрацювання черевної мускулатури, то до таких належать різні скручування, а ще підйоми тулуба і ніг з різних вихідних положень. Крім того, для такого тренування можна використовувати різноманітні спортивні снаряди і турніки.

Розглянемо більш детально виконання вправ для преса для чоловіків. Просте скручування необхідно для прокачування і зміцнення верхньої частини живота. Виконується воно з положення лежачи, яке є вихідним, при цьому ноги повинні бути повністю зігнуті в колінних суглобах, а ступні щільно спиратися об підлогу. Під час виконання руки повинні постійно перебувати на потилиці, а лікті бути розведеними.

Робота над м’язами починається, коли відбувається підйом тулуба і його опускання, робити які потрібно в максимально повільному і рівномірному темпі. Для досягнення ефекту виконувати просте скручування рекомендується 3 підходи по 50 повторень. Діагональне скручування вельми схоже на попередню вправу для преса для чоловіків, але при його виконанні трудяться косі м’язи. Це досягається завдяки тому, що при підйомі потрібно лівим ліктем торкнутися правого коліна і навпаки.

Спочатку рекомендується виконати 30 разів на одну сторону, а після таку ж кількість на іншу. Для отримання швидкого результату підходів також має бути три. Для опрацювання нижнього преса підійде зворотне скручування, що припускає підйоми ніг і сідниць.

Робити його можна і на турніку, що є більш складним варіантом. При його виконанні на перших тренуваннях допускається підйоми зігнутих в колінних суглобах ніг, а от після — тільки прямих. Всі згадані вище вправи можна урізноманітнити, збільшивши кількість підходів, їх тривалість (або зменшивши, якщо до цього абсолютно не тренувалися).

Найголовніше — сталість і поступовий приріст навантаження, адже без цього розвитку мускулатури не вийде.