Вправа для шиїВправа для шиї

Вправи для лебединої шиї

Кожна жінка мріє мати красиву, довгу шию. При цьому доглядати за нею досить складно, оскільки м’язи на шиї з віком все швидше і швидше втрачають тонус. Відстрочити цей процес може грамотний догляд за шкірою, а головне — комплекс вправ для шиї.

Вправи: Випряміть спину. Голову повільно поверніть спочатку в одну, потім в іншу сторону. Зробивши 4-6 плавних поворотів, зробіть 8-10 різких.

Голову відкиньте назад до межі. Верхню губу накрийте нижньої і повільно опустіть голову вперед, намагаючись торкнуться грудей підборіддям. Повторіть 4-6 разів. Зробіть плавний поворот голови в бік і підійміть її вгору.
Потрібно зробити по 4 повторення в кожну сторону. Постарайтеся дотягнутися вухом до плеча, повторіть 4-6 разів. Голову поверніть у бік і підборіддям дотягніться до плеча, не піднімаючи його.

Вправа для шиї потрібно повторити по 4 рази в кожну сторону. Лікті покладіть на стіл. Складіть руки в замок або покладіть кисті одну на іншу і зіпріться на них підборіддям. Потім, долаючи опір голови, постарайтеся підняти її руками. Зробіть 4-6 повторів.

Долоні покладіть на потилицю, зчепивши пальці в замок. Голову опустіть вперед, і, долаючи опір рук, невеликими ривками постарайтеся відвести її назад. Як звичайно, потрібно зробити вправу 4-6 разів. Після 10-12 днів занять потрібно в два рази збільшити кількість повторень вправ для шиї. Поступово потрібно довести їх до 30-40.

Поспішати з збільшенням навантаження не варто. Якщо під час виконання комплексу ви відчуєте запаморочення, потрібно зупинитися, і трохи відпочити, знову приступити до тренування. А ще існує прекрасна вправа для профілактики появи подвійного підборіддя і зморшок на шиї. Для його виконання вам знадобиться махровий рушник. Його потрібно змочити в розчині морської солі і скрутити джгутом.

Підкладіть його під підборіддя і різко потягніть за краї джгута. У результаті рушник різко вдарити вас по підборіддю. Така вправа потрібно робити по 5-7 хвилин кожен день. Незабаром шия стане більш підтягнутою, а друге підборіддя менш помітним.

Не забувайте також наносити на шию і підборіддя спеціальні підтягують крему. Ними можна користуватися відразу після тренування. При нанесенні засобу враховуйте напрямок м’язів шиї.

На середню частину шиї крем треба наносити знизу-вгору, а на бічні навпаки, зверху вниз.