Вправа для схуднення особиВправа для схуднення особи

Як схуднути в обличчі за допомогою дієвого комплексу вправ

При удосконаленні своєї фігури жінки часто забувають про своє обличчя, хоча друге підборіддя ще ніколи нікого не фарбував, та й помітний він набагато більше обвислого живота. До всього іншого, незначні недоліки фігури легко коригуються використанням білизни, що тягне, а обличчя ніяк не приховаєш. Якщо ви дійсно задумалися над схудненням особи, вправи, свідомо розроблені для цього, допоможуть вам.

Виконувати їх потрібно регулярно, на первісних порах два рази на день (найчастіше це три тижні), а після появи видимих ​​результатів — один раз. Ця сукупність вправ для схуднення особи складається з 13 позицій. 1. Займіть зручне положення, це можна виконувати сидячи або лежачи.
Відкрийте рот, губи втягніть, щоб вони стали за зубами. Здійсніть ніжні погладжування руками по вилицях і щоках, представляючи при цьому свою шкіру підтягнутою і пружною. Переведіть погляд вгору, уявивши, що і шкіра слід за очима.

Після появи легкого печіння, підніміть руки і, дорахував до тридцяти, опустіть їх, повністю розслабтеся і злегка подуйте. Це допоможе повністю зняти з’явилося напругу. 2. Друга вправа для схуднення особи виглядає так. Займіть положення сидячи, голову відкиньте, спробуєте нижньою щелепою захопити верхню. Така вправа вельми дієво при наявності другого підборіддя.

3. Зімкніть сильно зуби. Опускайте губу при цьому напружте м’язи. 4. Проводьте руху вгору-вниз куточками рота, м’язи шиї напружте максимально. 5. Сидячи біля столу, спершись підборіддям на кулак.

Опускайте голову, зазнавши при цьому опір в руці. 6. Дана вправа для схуднення особи повністю протилежно попередньому. Низько опустіть голову, з’єднавши в замок руки на потилиці.

Намагайтеся підняти голову. Цей комплекс виконується протягом тридцяти секунд. 7. Проробіть головою кругові рухи в обидві сторони. 8. Проводьте нахили голови поперемінно до плечей. 9. Опустіть підборіддя і намагайтеся дотягнуться їм до плечей.

Ці завдання потрібно виконувати на кожну сторону по 5 разів. 10. Затиснувши олівець в зубах, спробуйте накреслити ним у повітрі різні цифри. Такі маніпуляції потрібно проводити протягом однієї хвилини.

11. Візьміться схрещеними руками за свої плечі, при натисканні на них, намагайтеся максимально сильно витягнути шию вгору. Коли досягнете найвищої точки підйому, вдихніть і, порахувавши до десяти, видихніть. 12. Складіть губи в трубочку і чітко вимовити голосні літери алфавіту.

Ця вправа стане ще більш ефективним, якщо в процесі вимови ви будете міняти звуки місцями. 13. У продовженні 30 секунд виконуйте поплескування підборіддя тильною стороною руки. Це допоможе в боротьбі з другим підборіддям.

Ці вправу стануть корисними і принесуть бажаний результат тільки спільно зі збалансованим харчуванням і помірними тренуваннями з навантаженнями на весь організм.