Вправа для трапецієподібних м’язівВправа для трапецієподібних м'язів

Трапецієподібний м’яз

Функція трапецієподібного м’яза

Візуально, м’язами центральної верхньою частиною спини служать трапецієподібні м’язи. Зовні ці м’язи являють собою форму трапеції. Трапецієподібні м’язи об’єднують спинні м’язи, шийні м’язи і дельтовидні м’язи.

Велике значення трапецієподібні м’язи мають при прийнятті будь-якої пози при бодібілдинг позування. Наприклад, при показі біцепсів з боку спини, трапецієподібні м’язи відіграють величезну роль, тобто від якісного розвитку трапецієподібних м’язів залежить вид мускул. При показі спинних м’язів трапецієподібні м’язи приймають форму трикутника, який виділяє вигин, звужується до талії із зовнішнього боку. При добре натренованих трапецієподібних м’язах задні головки дельтоподібних м’язів з легкістю відокремлюються від верхніх спинних м’язів.
Трапецієподібні м’язи від шийних м’язів до дельтоподібних м’язів також мають вплив на пози, розташовані фронтально у випадку, якщо необхідно виділитися і мати чарівний зовнішній вигляд.

Як накачати трапецієподібний м’яз або вправи для трапецієподібних м’язів

Потрібно знати, що всі м’язи слід тренувати однаково. Якщо Ви більше тренували трапецієподібні м’язи, то вони будуть здаватися більшими, і будуть випирати, а інші м’язи на їх фоні будуть непомітними. Трапецієподібні м’язи служать зворотною функцією по відношенню до функції спинних м’язів. Трапецієподібні м’язи виконують функцію підйому всього плечового пояса. Для того, щоб трапецієподібні м’язи збільшувалися в силі й масі потрібно виконувати такі вправи, як: • Шраги; • Станова тяга із застосуванням важкого вантажу; • Висока тяга широким хватом; • Розлучення рук з гантелями в стоячому положенні.

Існує досить багато вправ для розвитку трапецієподібних м’язів. Також є вправи, розвиваючі не тільки трапецієподібні м’язи, а службовці для розвитку трапецієподібних м’язів в комплексі з іншими м’язами. Наприклад, такими вправами можуть бути: • Жим від плечей з гантелями або штангою; • Тяга гантелі однією рукою з нахилом.

Відео трапецієподібний м’яз

Шраги (жим плечима зі штангою в руках) все ж залишається головною вправою для трапецій