Вправа для вагітних 2 триместрвправа для вагітних 2 триместр

Ефективність вправ для вагітних 2 триместр при підготовці до родамУпражненія для вагітних 2 триместр увазі не тільки комплекс маніпуляцій щодо фізичних навантажень, але й певні дії для дихальної системи. Вагітним жінкам просто необхідно навчитися правильно регулювати своє дихання, оскільки це їм допоможе під час пологів. Отже, починати оздоровчу гімнастику необхідно з розігріву вашого тіла в цілому.

Для цього достатньо просто включити легку ритмічну музику і пройти кілька кіл по приміщенню, яке послужило спортивним залом. Ви можете займатися не тільки на спеціальних курсах на базі клініки, організованих для майбутніх мам, але і в домашніх умовах. Головне при цьому — не перестаратися у своїх стараннях, оскільки дуже важливо на даному етапі не зберігати певну вагову категорію, а і підтримувати необхідний м’язовий тонус. Перша вправа для вагітних 2 триместр — розминочні. Жінці потрібно сісти в позу туркені і випрямити спину.
Після цього відтворити кілька обертальних рухів головою по колу. Також ви можете виконувати повороти вліво-вправо, головне при цьому уникати різких рухів. Всі дії і переходи повинні бути плавними і легкими.

Наступний етап трохи ускладнений. Жінці необхідно розвести руки в сторону, при цьому не змінюючи вихідної позиції. Повертати слід не тільки голову, але і решту половину тулуба. Крім того, не варто проявляти чудеса пластики, достатньо просто трохи змінити кут повороту.

Також необхідно видалити з гімнастичної розминки будь-які силові навантаження, стрибки чи біг, втім, хода швидким кроком не завадить. Під час всього вправи необхідно утримувати рівновагу, що, напевно, найважче для жінки з вже помітно округляється животиком. В якості антуражу для вправ для вагітних 2 триместр, можна використовувати виключно м’ячики, гантелі або гирі краще залишити в спокої.

Ви до них зможете повернутися під час відновлення в післяпологовий період. Третє завдання змусить вас дещо змінити позу. Для його виконання ви повинні просто піджати ноги під себе, так, щоб ваші сідниці стикалися з п’ятами. Після чого взяти в руки м’яч і з випрямленою спиною трохи здавити його, після чого послабити хватку. Такі поперемінні руху надзвичайно корисні не тільки для грудної клітини, а й підтримки м’язового тонусу в цій галузі.

Ще одна вправа для вагітних 2 триместр є завершальним у цьому гімнастичному комплексі. Майбутня мама, не змінюючи зайняту позицію, повинна максимально витягнути руки вперед і торкнутися ними підлоги. Після чого трохи нахилитися вперед усім тулубом і зайняти вихідну позицію.

Таку фінальну розтяжку можна повторити кілька разів.