Вправа для жіночого пресавправа для жіночого преса

Починаємо качати прес: кращі поради для жінок

Підтягнута фігура з високими грудьми, тонкою талією і рельєфними сідницями — від такого виду на пляжі не може відірватися жоден чоловік. Але, на жаль, неправильне харчування, народження дитини і взагалі «ледачий» спосіб життя швидко призводять до втрати відмінної форми. Та й зрадницький жіночий організм такий, що живіт завжди худне і набуває рельєфність в останню чергу.

Але не варто мириться з таким станом справ — підтягнути живіт допоможуть регулярно виконувані вправи для преса. У жінки будова організму таке, що їй більше підходять невеликі, але методичні навантаження. Звичайно, швидкий ефект від цього чекати не варто, але і зневірятися при перших же невдачах не потрібно.
Отже, що потрібно знати про особливості жіночих вправ для преса? У перший слід знати, що для того, щоб живіт виглядав красиво з усіх боків, потрібно рівномірно навантажувати всі м’язи в області не тільки живота, але і спини. Справа в тому, що якщо качати тільки прямі м’язи преса, ви отримаєте випирають м’язи попереду, тоді як боки залишаться в’ялими і обвислими.

Крім того, слід пам’ятати про правильне харчування. Щоб бути у формі, потрібно поєднувати фізичну активність і здорову їжу. Ще один важливий фактор ефективного тренування — це позитивний настрій і вдалий час доби. Постарайтеся займатися тоді, коли ви найбільш активні, а під час виконання вправ включайте ритмічну музику. Також не можна забувати про розминку — вправи для преса є досить серйозним навантаженням, тому слід трохи розім’яти руки, ноги, спину, кілька разів вигнутися.

А ще дуже ефективною розминкою вважаються стрибки через скакалку. Прості вправи для пресу Починати качати прес варто з нескладних вправ. В якості першого з них ми пропонуємо неповний підйом тулуба. Як його виконувати, в принципі, знає кожен.

Тому докладно розповідати про це, мабуть, не потрібно. Головне, робити вправи плавно. Всього потрібно зробити два підходи по 20 разів.

Ще один ефективний вправа для жіночого преса — це підйом ніг. При цьому чудово гойдаються поверхневі і глибокі прямі м’язи живота, а також поздовжні м’язи спини. Виконується вправа так: з положення лежачи, зчепивши обидві руки в замку за головою, потрібно піднімати ноги.

Але при цьому ноги повинні бути зігнуті в колінах, а піднімаючи їх, ви повинні сформувати з тілом тупий кут. Виконується цю вправу 10 разів в два підходи. Ці дві вправи підходять для новачків.

Надалі складність і різноманітність вправ потрібно збільшувати.