Вправа йоги для животаВправа йоги для живота

Роль йоги в схудненні

Зайва вага являє собою комплексну та індивідуальну проблему. Однак у всіх, які страждають від повноти є певні спільні риси. Як правило, такі люди мало рухаються. Через це порушується обмінний процес в організмі, а так само спостерігається цілий перелік різних захворювань в незалежності від віку.

Вправи йоги здатні привести в норму процеси всередині органів і активізувати розвиток скелетної мускулатури. У результаті з’являється можливість позбутися зайвої ваги та придбати необхідну фігуру. Однак, вдаючись до занять йоги, варто пам’ятати про те, що вона не дає стовідсоткового ефекту і не є панацеєю від ожиріння.
Оптимального результату можна добитися, якщо ви об’єднаєте заняття йогою, або як її ще називають — асану, з раціональним харчуванням. Для занять йогою є певні правила, дотримуючись яких можна скинути зайву вагу і оздоровити тіло. Найголовніше про що варто пам’ятати, так це те, що асана не передбачає відчуття болю і перевантаження м’язів. Завжди заняття варто проводити в міру зростання складності, а так само регулярно — вранці і ввечері.

Якщо ви робите заняття вранці, пам’ятайте про те, що тіло після сну ще не прокинулося і є досить скутим. Тому обережно проводите вправи, пов’язані з розтягуванням м’язів. Дихати при цьому необхідно тільки через ніс.

Одними з актуальних є вправи йоги для живота. Вони спрямовані на зміцнення м’язів в даній зоні, до того ж, у підсумку, здатні зменшити обсяги живота. Для одного з подібних вправ для початку слід видихнути з легенів повітря. При цьому варто проводити хвилеподібні рухи животом, втягуючи і відпускаючи його настільки, наскільки це можливо. Після слід повернення початкову позицію.

Далі — хвилинний відпочинок, потім повторюємо вправу кілька разів. Але, не треба забувати про обережність, щоб на перших порах не перенапружити м’язи живота. Ще одна вправа йоги для живота. Лягаємо на спину з витягнутими руками.

Потім сідаємо, підтягуючи коліна до підборіддя. Далі переносимо руки з-за голови до підлоги вперед і знову приймаємо вихідне положення. Пам’ятайте, що йога не терпить квапливості. Всі рухи повинні проводитися повільно і плавно.

Ви повинні повністю відчути, як напружуються ваші м’язи, зафіксувати це положення і тільки потім приступати до її повторення.