Вправа кросовер на блокахВправа кросовер

У даній статті ми розповімо вам, як виконувати вправу кросовер на блоці для тренування ваших грудних м’язів. Ізольоване вправу, в якому ви берете ручки з лівого і правого боку і починаєте скорочувати ваші грудні м’язи.

На перший погляд здається, що все досить просто, але насправді дуже не багато людей можуть правильно скорочувати свої грудні м’язи, виконуючи вправу кросовер на блоках. Бо не правильно розташовані суглоби і кістки один щодо одного, вправа дуже ізольоване і від нього м’язи практично не ростуть, вправа кросовер можна використовувати тим людям, які вже виростили достатньо великі грудні м’язи і потребують якійсь визначеній навантаженні, щоб надати їм форму, просушитися.
Ті хлопці, які тільки нещодавно прийшли в зал, і почали виконувати відомості в кросовері нічого в плані грудних м’язів не домагаються.

Техніка виконання вправи кросовер на блоках

 • Тіло повинне бути симетрично, дуже часто рекомендують, щоб людина поставила ліву чи праву ногу вперед, цього не повинно бути, тому, як у вас порушується баланс. Рівень сили і з правого і з лівого боку змінюється.
 • У верхній точці у вас має бути гарний розтягнення (натяг) для цього потрібно підібрати позицію ближче / далі. Для того щоб розтягнути ваші грудні м’язи в кросовері.
 • У нижній точці повинна бути пауза для пікового скорочення наших грудних м’язів.
 • Коліна краще трохи зігнути для більш зібраною позиції, коли у вас розкривається грудна клітка.
 • Варіанти виконання в кросовері на блоці

  Все буде залежати від того як високо чи низько ви опустите бічні рукоятки. Ви можете цілеспрямовано працювати на нижні відділи грудних м’язів, це буде в тій ситуації, коли ви тягніть ручки вниз.
  З іншого боку ви можете опустити ручки до горизонталі, відповідно у вас будуть більше працювати середні відділи грудних м’язів.

  Ви можете опустити ручки зовсім вниз, тим самим, коли ви будете тягти знизу вгору більше буде відбуватися скорочення верхніх відділів грудних м’язів.

  Відео — вправа кросовер на блоці