Вправа м’яч фітнесВправа м'яч фітнес

Вправи м’яч для фітнесу корисні не тільки для тіла, але і для душевного стану людини

Фітнес-центри стали невід’ємними в нашому житті, оскільки, завдяки їх щоденного функціонуванню, більшість дівчат змогли позбутися не тільки від зайвої ваги, але і впоратися з безліччю супутніх йому комплексів, які ставали суттєвим бар’єром під час спілкування та соціалізації в суспільстві. Так, наприклад, царюючі модельні параметри та стереотипи, здавалося б, давно витіснили пишечек з апетитними формами і округлостями, а тому любі панянки, чиї антропометричні показники дещо відрізняються від загальновизнаних, почувають себе досить ніяково, спілкуючись з чоловіками або худенькими. Дійсно, деякі жінки можуть спокійно поглинати кілограми здобної випічки і булочок з родзинками, їздити на тиждень до бабусь і повертатися звідти ще більш крихкими. Напевно вони володіють таємними відьомськими пізнаннями, які допомагають їм залишатися такими ж крихкими і привабливими, чого не скажеш про превалирующем більшості виснажених дієтами красунь, у яких боки ростуть навіть від зайвої ковтка води. Саме вони і стають постійними клієнтками фітнес-центрів, співробітники яких допомагають їм впоратися в накопиченими проблемами, представлених надмірною вагою.
При центрах трудяться кваліфіковані дієтологи і дуже часто психологи, оскільки у деяких панночок проблема надмірної ваги носити психосоматичний характер. Так, наприклад, можна не тільки підібрати відмінну дієту, висловитися про свої негаразди сторонній людині, тверезо оцінювати ситуацію, що склалася, але виконати вправи з м’ячем для фітнесу, оскільки додатковий антураж більш прийнятний і, крім цього, якісно урізноманітнює заняття. Отже, розглянемо перший вправи м’яч для фітнесу, які припаде до душі не тільки молоденьким панночкам, а й дамам бальзаківського віку, які також не відстають у завзятті від своїх конкуренток. Вихідна позиція представлена ​​наступним розташуванням вашого тіла: дівчина лягає на тверду поверхню. Верхні кінцівки повинні бути розведені в сторону, тобто перпендикулярно до тулуба.

Швейцарський м’яч необхідно затиснути між стоп і спробувати підняти обома ногами на кут рівний 90 градусам від підлоги. Після цього ноги опустити і повторити дію не менше десяти разів. Друга вправа м’яч фітнес по своїй складності не відрізняється про попереднього. М’яч точно також потрібно підняти вгору, але після цього слід відтворити нахили вправо-вліво і навпаки, не випускаючи спортивний інвентар і не відриваючи від поверхні плечі і верхню частину торса в цілому. Тріада результативних вправ з м’ячем фітнес представлена ​​завершальним дією.

Дівчина виконує цілком пересічні віджимання від поверхні, тільки її нижні кінцівки при цьому повинні розташовуватися на м’ячі, а руки упиратися в підлогу. Для того щоб виконати цей маневр, слід зберігати баланс, а тому дія дещо відрізняється від традиційного варіанту не тільки своєю складністю, але і результативністю.