Вправа молотВправа молот

Вправа молот — біля витоків сучасного культуризму

Бодібілдинг не так давно став центром уваги громадськості, оскільки дана різновид спортивного мистецтва з’явилася тільки на зорі попереднього сторіччя. Канула в Лету епоха принесла чимало корисного: починаючи від традиційного кінематографа і закінчуючи культуризмом. Крихкий і немічний хлопчик на ім’я Женя Сандов ще в дитинстві став предметом для насмішок з боку більш кремезних однокласників, які в пошуках ізгоя зупинили свій погляд саме на цьому болючому хлопчика.
Шкільні роки для інтелектуально розвиненої дитини стали справжньою Голгофою і вже в університеті він почав активно захоплюватися вивченням людського тіла, особливо м’язовою масою і шляхами її нарощування та подальшого розвитку. У ті далекі і забуті часи фітнес-центри і тренажерні зали не вражали таким різноманіттям. Дійсно, Жене довелося пройти ще одне випробування — він відправляється в тодішній спортивний зал, розташований на базі свого університету, де не один раз піддається злісним глузуванням однокурсників.

Втім, старанність і працьовитість не залишили однодумців байдужими і вже згодом вони починають допомагати майбутньому атлетові, прославився на всю планету. У ці роки він починає розробляти тренувальну програму, яка стане основою для подальшого розвитку культуризму і науковою базою. «Першою ластівкою» стало, природно, всім відому вправу молот, доцільність і результативність якого було апробовано і доведено не тільки на самому засновника, але і на його послідовниках. На даний момент розвитку бодібілдингу такий маневр вважається одним з найбільш ефективних. Крім того, вправа молот не вимагає особливих пізнань в даній галузі і не відрізняється високим ступенем складності, швидше, вражає своєю простотою і зручністю. Для виконання цієї дії досить мати в своєму розпорядженні звичайну гантель, вагова категорія буде змінюватись в залежності від розвиненості вашої м’язової маси і сили, яка таїться в руках, оскільки навантаження зосереджена, головним чином, на плечелучевом м’язах, особливо на біцепсі, плечовий м’язі, а також короткому і довгому розгиначах зап’ястя.

Вправа молот представлено наступним алгоритмом послідовних дій тренується. Спочатку, необхідно взяти гантель і зайняти вихідну позицію сидячи або стоячи, в залежності від бажання початківця спортсмена. Долоні під час всього процесу повинні бути повернені до торсу.

Після цього верхні кінцівки потрібно поперемінно згинати-розгинати в ліктьовому суглобі, а спортивним інвентарем стосуватися плечей. Темп таки маніпуляцій повинен бути розміреним і повільним, тому слід з особливою ретельністю уникати ривків, які можуть спровокувати розриви або розтягнення. За допомогою виконання вправи молот, незабаром ви зможете похвалитися відмінними біцепсами і розвиненою мускулатурою, оскільки дана дія сприяє не тільки нарощуванню м’язової маси, а й контурних обрисів рельєфності лучеплечевой групи м’язів.