Вправа молотокВправа молоток

Виконуємо вправу «молоток» правильно

Відмінним допоміжним вправою, яке спрямоване на формування і розвиток довгих головок біцепсів, що помітно потовщує м’яз, є «молоток». Про користь даної вправи знають бодібілдери, які зазвичай використовують його з метою навантаження Брахіаліс і довгої головки біцепса, в результаті це тягне за собою помітне збільшення розміру оного. Також вправи молоток в певній мірі несе навантаження на плечелучевом м’язи, які, найчастіше, відзначаються в товщині передпліч. Щоб поліпшити свої результати в таких видах спорту, як гімнастика, бокс, теніс, армрестлінг, боротьба, хокей, американський футбол, необхідно включити вправу молоток в комплекс підготовки. Існує техніка виконання даного прийому.
Щоб робити його правильно необхідно виконувати наступне: 1. Поставити ноги на відстані ширина плечей, спину випрямити і трохи прогнутися в попереку. Взяти нейтральним хватом (долоні як би «дивляться» один на одного) в обидві руки по гантелі і опустити їх в сторону стегон. Підборіддя тримати паралельно до підлоги. Ви стоїте в початковому положенні.

2. Зробити вдих, затримати дихання і повільно, не змінюючи хват, підняти одну гантель до плеча. У верхній точці зробити паузу і сильно напружити м’язи. 3. На видиху плавно опустити гантель в попереднє положення.

Виконати вправу іншою рукою. 4. Зробити повторення для кожної з рук. Важливо пам’ятати: Виконуючи вправу, необхідно утримувати лікті строго з боків тулуба, що не рухаючись. Потрібно, щоб рука до плеча була нерухомою і розміщувалася вертикально.

Слід утримувати тіло також нерухомим, допомагати при цьому собі, розгойдуючи корпус. Таким чином, ви можете зняти навантаження з «цільової» м’язи і нанести травму на поперек. У випадку, якщо вам не вдається подужати вагу, слід взяти гантелі легше. У вправі молоток техніка набагато важливіше.

Не можна згинати кисть в зап’ясті: долоня повинна завжди «дивитися» на іншу. В іншому випадку навантаження на необхідні м’язи зменшиться. Можна підняти гантелі одночасно, проте так можна втратити контроль за правильністю виконання техніки. У зв’язку з цим переважно робити вправи, при яких підйом відбувається по черзі. Окремим варіантом даного прийому вважають пророблення його, сидячи на лаві.

У процесі тренування ви помітите, як працюють такі м’язи, як плечелучевом, біцепси, брахиалис і круглий пронатор.