Вправа на біцепсВправа на біцепс

Вправи на біцепс серед культуристів і середньостатистичних спортсменів: подібності та відмінності

Сучасний бодібілдер — це предмет заздрості більшості володарів певних животиків і атрофованих м’язів, оскільки рельєфність їх торсу і розвиненість їх м’язової маси змушують тріпотіти не одне жіноче серце. Як вид спорту, таке заняття з’явилося на початку минулого століття і стало популярним завдяки докладеним зусиллям першого культуриста Є. Сандова. Як стверджують численні замітки тодішніх періодичних видань, маленький Женя був дуже слабким і крихким хлопчиком, над яким знущалися однокласники та його однокурсники.
Саме студентський період став переломним моментів у житті Сандова, твердо вирішив обрати для себе шлях спортсмена, правда, він не захоплювався всіма існуючими видами спорту, оскільки прагнув всього-навсього придбати страхітливий вигляд, що йому при його незначних антропометричних параметрах і генетичної схильності вдалося «на ура! »Він першим почав розробку комплексу вправ на біцепс, при цьому стверджую теорію на практиці, а, відповідно, на собі самому. Перше, що засвоїв юний Женя — не слухати глузування оточуючих, особливо в перші дні відвідування спортивного залу. Дійсно, навіть сучасні чоловіки, які вперше відвідали тренажерний зал, соромляться власного тіла, особливо якщо худорба їм не властива, а торс прикрашають непривабливі жирові складки, що утворилися від гіподинамії, зловживання пивом або переїдання. При цьому противагою величезному животу, як правило, виступають сухі руки й відсутність м’язової маси. Існуючі вправи на біцепс представлені спеціальним комплексом, ретельно розробляти протягом довгих років провідними культурістамі світу, які самі служать незаперечним доказом його дієвості та ефективності.

Перша вправа на біцепс вимагає додаткового спортивного обладнання, представленого штангою або гантелями. Отже, спочатку, ми скористаємося саме гантелями, оскільки навантаження зі штангою на перших порах можуть виявитися не тільки надмірними, але й згубними для новачка. Вони можуть стати причиною розриву зв’язок або самих м’язів, що не тільки спровокує появу хворобливих відчуттів, але і стане причиною візиту до травматолога.

Отже, лікті повинні бути щільно притиснуті до торсу, а руки зігнуті в ліктях під прямим кутом. У кожній руці повинна розташовуватися гантель, яку потрібно по черзі підтискати до плеча і опускати у вихідне положення. Виконувати дію слід методично. Крім того, можна задіяти обидві руки і під кінець тренування приживаються обидві гантелі до плечей.

Друга вправа для біцепса можливо при наявність штанги у вашому безроздільному розпорядженні. Для його виконання потрібно обхопити гриф даного спортивного спорядження звичайним нижнім обхватів і ривками притискати штангу до грудної клітки. За допомогою виконання таких нехитрих маневрів протягом декількох місяців, ви не тільки відчуєте його результативність, але й зможете насолодитися ним навіч.