Вправа від вушок на стегнахВправа від вушок на стегнах

Як позбутися «вушок» на стегнах

Жирові відкладення в області тазу для жінки є нормальним явищем, оскільки така особливість організму представниць слабкої статі. Але коли жиру стає більше норми, він починає псувати фігуру, а найнеприємніше — на стегнах з’являються злощасні «вушка». Щоб позбутися їх, потрібно не тільки дотримуватися правильного харчування, але і регулярно робити спеціальні вправи.

Комплекс вправ від вушок на стегнах По суті, щоб позбутися від «галіфе» потрібно знати всього п’ять основних вправ. Якщо в комплексі вправ більше, то, як правило, вони є лише «варіацією на тему». В принципі, якщо вам набридне щодня робити одне і те ж, можна самій придумувати нові вправи на основі нижчевикладених. Відведення ніг Станьте на коліна, упріться на прямі руки, розставлені по ширині плечей. На вдиху відведіть праву ногу в бік, не розгинаючи коліно.
На видиху поверніться у вихідне положення. Повторіть для лівої ноги. Під час виконання вправи стежте за тим, щоб спина була рівною. Крім того, намагайтеся не піднімати ногу вище свого корпусу.

Для відмінного результату вправу потрібно повторювати по 15-20 разів для кожної ноги і робити 2-4 підходи. Махи ногами Дана вправа від вушок на стегнах виконується стоячи. Однією рукою можна впертися в стіну або взятися за спинку стільця. Ногою потрібно виконувати активні і досить швидкі махи убік, намагаючись тримати ногу рівно. Але при цьому пам’ятайте, що не варто занадто різко піднімати ногу, оскільки ви можете пошкодити м’язи.

Вправа виконується по 20-30 разів в кожну сторону, роблячи 2-3 підходи. Можна також робити махи вперед-назад, але при цьому слід триматися за опору обома руками. Піднімання ніг лежачи Початкове положення для цієї вправи — лежачи на боці. Ногу, на якій ви лежите, можна зігнути в коліні. Упріться на нижню руку, а верхню занесіть за голову.

Намагайтеся підняти ногу якнайвище нагору. Ця вправа від вушок на стегнах виконується в середньому темпі. В ідеалі потрібно зробити 20-30 повторень в 2-3 підходу.

Випади Випади можна робити як вперед, так і назад. Виконується цю вправу так: І.П. стоячи, ноги разом. Зробіть крок вперед (або назад) і повертайтеся у вихідне положення. Для посилення ефекту можна взяти в руки невеликі гантелі. Спину обов’язково тримайте прямо, а при випаді намагайтеся не сильно прогинатися.

Виконуємо вправу 15-20 разів в 3-4 підходу. Присідання Як робити присідання, знають усі. Але якщо ви хочете позбутися від вушок на стегнах, вправу потрібно робити з певними корективами.

Так, ноги потрібно розставляти на ширині плечей, а в руки взяти невеликі обважнювачі і тримати їх на плечах.