Вправах для рук з гантелями для жінокВправах для рук з гантелями для жінок

Красиві руки: вправи з гантелями

Гантелі є спортивним снарядом, який використовується для зміцнення зв’язок, суглобів і розвитку м’язів. Гантелі використовуються як для аеробних, так і для силових тренувань. Деякі жінки намагаються не тренуватися з їх допомогою, вважаючи, що вони можуть зробити їх форми менш витонченими. Однак, як показує практика, щоб накачати м’язи, потрібно дуже довго і наполегливо займатися, використовуючи особливий комплекс вправ для рук з гантелями. Жінкам дуже складно нарощувати м’язову масу через свої гормональних особливостей.
Тому не варто боятися використовувати цей спортивний снаряд, варто боятися неправильного виконання комплексу і недоліків у харчуванні. Для жінок оптимальною вагою гантелей є вага від 500 грам до 7 кілограм. Вага снаряда збільшується або зменшується залежно від завдань, які ви поставили перед собою і загальної фізичної форми. Гантелі бувають фіксованими і набірними. Перші, як правило, зроблені з металу, мають Неопренове або вінілове покриття.

Такі гантелі зручні, оскільки для зміни обтяження достатньо лише взяти інші. Але, не кожен може собі дозволити зберігати вдома цілий набір гантелей з різною вагою. Для домашнього використання більше підходять набірні гантелі — вони забезпечать вам все необхідне різноманіття ваг. Вибираючи гантелі, зверніть увагу на матеріал, яким вони покриті.

Найзручнішими вважаються ті, які мають м’яку неопренову оболонку і регульований захват-стремено. Якщо ви будете займатися аеробікою, то найкраще купувати гантелі, вага яких не перевищує 2 кілограми. Пам’ятайте, що обтяження у вправах для рук з гантелями, для жінок має велике значення.

Так, вага йде швидше, а руки стають красивішими. Вправи з гантелями для жіночих рук Починати тренуватися можна з кроків убік, розводячи руки в такт рухам. Щоб вправа мало ефект, його потрібно повторити не менше 45 разів.

Також з гантелями можна виконувати присідання, одночасно хитаючи і руки, і ноги, і сідниці. А ще можна робити присідання так: встаючи, піднімайте руки і витягайте їх вперед до рівня грудей. Руки з гантелями витягніть по шву.

Підніміться на носочках, і одночасно підніміть руки, зігнувши їх в ліктях. Регулярно виконуючи цей комплекс, ви помітите, що ваші руки стали більш підтягнутими і красивими.