Вправами з гантелями картинкиВправами з гантелями картинки

Виконуємо тренування трицепса гантелями

Ви вирішили накачати трицепси, але щоб отримати необхідний ефект? Тоді варто як слід розібратися в будові даного м’яза. Це дозволить дізнатися яким чином вона діє, що дасть можливість добре прокачати саме цю частину руки. Трицепс — м’яз, назва якої відома практично кожній людині поряд з біцепсом.

Але не всі точно розуміють, де вона знаходиться — на тильній стороні руки, а якщо точніше — між ліктем і плечем. Багато чоловіків приділяють увагу прокачуванні даного м’яза, оскільки вона добре підкреслює силу рук. Але разом з тим у порівнянні з біцепсом згинати руку в лікті для демонстрації саме цього м’яза не доведеться, оскільки трицепс добре видно і в розслабленому стані, що дозволяє йому легко розтягувати рукав вашого одягу. Можна скористатися певними вправами з гантелями як на картинках, при цьому не дивуйтеся, що їх замало.
Це дійсно так, але разом з тим даний факт не виключає їх ефективності. Якщо говорити про прокачування трицепсов, то саме гантелі є найкращим снарядом для цього заняття. З назви трицепс можна здогадатися, що дана м’яз увазі наявність трьох частин, які починаються в різних точках плечовий і лопаткової кісток.

У перекладі з латині трицепс і зовсім звучить як триголовий. Потім, переплітаючись в трицепсовим сухожилля триголовий м’яз кріпиться до ліктьової області. Виконуючи вправи з гантелями як на картинках, варто знати деякі нюанси, які дозволять правильно розподіляти навантаження і уникнути пошкоджень. Так, трицепс вважається однією з малих м’язів, хоча правильно організована прокачування дозволяє надати йому великих розмірів. Але на ряду з тим, що дана м’яз складається з трьох частин, існує цілком реальна можливість перетренувати його і надалі пошкодити.

А на відновлення трицепса доведеться витратити не один місяць, тому варто бути обережним і зосередженим вчасно прокачування м’яза. Виконуйте вправи на трицепс плавно, не поспішаючи, зосереджуючись безпосередньо на тій м’язі, яку бажаєте прокачати. Ви повинні відчувати, як в момент виконання тренінгу трицепс напружується.

Фахівці рекомендують виконувати прокачування трицепса не більше ніж 1 раз в 4-6 днів. І пройшла біль, наприклад, на третій день — абсолютно не означає, що пора починати тренування, адже м’яз продовжує зростати на так званому залишковому принципі. Тому в даний момент сенс від тренувань буде удвічі менше, ніж якщо б ви почекали ще пару днів. Дотримуючись правильні тренування, суміщені з не менш правильним відпочинком і харчуванням, вже через пару місяців можна помітити приголомшуючі результати. Саме тоді ваші трицепси будуть виглядати як на картинці завдяки вправам з гантелями.

Основою всього тренінгу трицепсів повинно стати наступне вправу. Займаємо вихідне положення: згинаємо руки з гантелями в ліктях, лікті піднімаємо вгору, кисті тримаємо у потилиці, зверненими долонями всередину, при цьому гантелі стосуються лопаток. Потім починаємо виконувати вправу — піднімаємо гантелі вгору разом і поперемінно, не опускаючи ліктів.

При розгинанні виконуємо вдих і видих — при згинанні.