Вправи 15 хвилинВправи 15 хвилин

Правила швидкого отримання преса

Багатьох бажаючих накачати прес відвідує думка здійснити це максимально швидкими темпами. Про таке мріють не тільки професійні спортсмени, але так само і звичайні люди, регулярно які не відвідують спортзали і фітнес-клуби. Однією з головних умов придбання твердого та рельєфного живота є дотримання певного режиму.
Ви повинні дотримуватися регулярні тренування, які найкраще проводити через день в один і той же час. І тоді, витрачаючи на вправи 15 хвилин, ви зможете домогтися необхідного ефекту вже через кілька тижнів. Так передбачено природою, що майже всі м’язи нашого тіла, на відміну від преса, більш-менш рухливі. А ось м’язи живота, найчастіше, перетворюються в зону відкладення зайвого жиру. Тому, якщо не дотримувати правильний режим і раціон, навіть натренований прес може в лічені дні сховатися за прошарками жиру.

До створення преса потрібно підходити комплексно. Одне з перших, що потрібно зробити, так це внести раціональні зміни в своє харчування, яке відтепер має бути збалансованим. При цьому немає необхідності сідати на занадто суворі дієти або попросту голодувати.

Просто варто переглянути свій раціон харчування і поступово виключати з нього занадто калорійні продукти, замінюючи їх більш корисними. Проводити вправи 15 хвилин в день для створення відмінного преса можна так само і у випадку паралельно проведеної аеробного навантаження, що представляє собою біг, плавання та інші активні види спорту. Під час вправ намагайтеся здійснювати якомога більше повторень. Це дозволить ще швидше досягти бажаного результату.

І не забувайте про те, що повноцінні заняття для преса, повинні включати в себе вправи для різних груп черевних м’язів. Однозначно відповісти на запитання, чи можна в короткі терміни створити ідеальний прес, не представляється можливості. Багато в чому все залежить не тільки від навантажень і їх регулярності, але так само від вашої комплекції. Наприклад, за тиждень можна, якщо чи не накачати прес, так точно візуально значно поліпшити талію.

У випадку, якщо вам потрібно привести свої м’язи живота в належний стан до конкретної дати, то спробуйте в дні тренувань знизити рівень вживання рідини. А напередодні перед безпосереднім «важливим» днем ​​проведіть ще більш інтенсивне тренування.