Вправи аеробікивправи аеробіки

Ефективний комплекс вправ по аеробікіКак правильно приступити до тренувального процесу, якщо до цього ніколи не відвідували фітнес-центри чи спортивні зали? На дане питання багато хто шукає зрозумілу відповідь, адже не правильно розпочаті заняття (темп, час, навантаження) здатні назавжди відбити будь-яке бажання до продовження і змусити попрощатися зі спортом назавжди. Для запобігання виникнення подібної ситуації, багато тренерів рекомендують зайнятися аеробікою, вправи якої досить прості у виконанні і можуть відмінно підійти навіть новачкам. Розглянемо комплекс, який під силу абсолютно кожному. Будь-яке тренування повинна починатися зі спокійною ходьби на місці.
Такий вибір пов’язаний з тим, що саме ця вправа аеробіки здатне розігріти всю мускулатуру тіла. Після того, як м’язи підготовлені, можна кілька хвилин приділити талії. Для цього відмінно підійде обруч (можна взяти самий звичайний, який знайомий ще з дитинства або придбати хула-хуп). Цьому заняттю потрібно присвятити п’ять хвилин, але для первинних тренувань буде достатньо і двох, щоб уникнути виникнення синців.

Більше часу необхідно виділити животу. У комплекс вправ для цієї частини тіла входять такі: 1. Встати рівно з гантелями в кожній руці. Допускається коливання їх ваги від 1,5 до 2 кг — на якому зупинитися, кожен вирішує індивідуально.

Виглядає це заняття так: ліва рука вгорі трохи зігнута в лікті, а нахили виконуються в праву сторону, після становище змінюється. Виконується по 15 таких нахилів на кожну сторону. 2. Лягти рівно на спину, стопи щільно на підлозі, а коліна зігнуті, черевні м’язи максимально напружені робимо класичні вправи на м’язи преса — підйоми тулуба 15 разів. 3. Перекати: положення ідентично попередньому виконанню, ноги підтягнуті до грудей і охоплені руками.

Виконується також 15 разів. 4. Лежачи рівно на підлозі, руки вздовж тулуба, ноги рівні, необхідно здійснити 20 підйомів тулуба, при цьому руками потрібно впиратися об підлогу. 5. Все те ж, що і в попередньому випадку, тільки треба тягнути шкарпетки і руками намагатися їх дістати.

Важливо — руки і ноги не згинаються. Кількість ідентично. 6. Сидячи на рівній поверхні (підлога підійде найбільше), ноги розведені в протилежні сторони на максимальну ширину, руки в замку на потилиці. Слід проробляти кругові рухи верхньою частиною тулуба по 15 поворотів на кожну сторону. Передбачається також аеробіка вправи для стегон і сідничних м’язів.

Для цього краще всього використовувати найрізноманітніші присідання: з широко поставленими ногами, на одній нозі з упором на стілець, пр. Головне, робити це повільно і не менше 10 разів. Ще відмінно підійде виконання пліє і махів.

Не потрібно забувати і про такий корисному спортивному снаряді, як скакалка — достатньо буде 3-х хвилинних стрибків. А закінчити весь комплекс можна ходьбою або бігом на місці.