Вправи армрестлінгуВправи армрестлінгу

Вправи армрестлінгу для новачків

Фахівці рекомендують починати займатися армрестлінгом з підліткового віку, тому що в цей період м’язові волокна здатні добре реагувати на силові навантаження, швидко відновлюватися після довгих тренувань, помітно знижуючи при цьому чинники травмоопасності. Людям близько 20 років вже дається максимальне навантаження, подразумевающая застосування вправ армрестлінгу на пліометрію, при цьому працюючи з допустимою вагою. У ранніх роках система біомеханіки рукоборцев стрімко розвивається. Це необхідно враховувати при побудовах процесу тренувань, тому як з віком відновлення в організмі притупляється.
Трапляється, що деякі спортсмени переходять з одних дисциплін у армрестлінг або ж просто поєднують тренувальний план з іншими видами спорту. Але у всіх випадках завданням щоденника тренувань є допомога у виборі своєї дороги, створенні індивідуального плану, щоб досягти швидких і ефективних результатів, незважаючи на вік, попередньої підготовленості при переході в цей спорт або збільшенні результатів професійних рукоборцев. Всі вправи армрестлінгу ділять на многосуставние (базові) і односуглобні (або ізолюючі). При перших рухах беруть участь одночасно ряд суглобів.

Класичним прикладом служить жим лежачи або стягання ручок вбік на регульованих блоках. Коли ж ви піднімаєте гантелі на біцепси, то при цьому згинається єдиний суглоб — це ліктьовий. Ось такі вправи носять Односуглобні характер. Також важливою відмінністю базових рухів служить те, що вони здатні "навантажувати" відразу ж кілька видів м’язів.

У процесі ізолюючих вправ задіюється завжди тільки одна якась м’яз. Тому новачки потребують многосуставних базових прийомах, так як вони додають сили відразу безлічі м’язів. Крім цього, з їх допомогою новачки щодо за короткі терміни долають вихідну натренованість і закладають основу для подальших тренувальних занять з величезними вагами.

Варто акцентувати на тому, що базові рухи здатні навантажити певну м’яз інтенсивніше інших. Приміром, бічні натиски навантажують і грудні м’язи, і ліктьові зв’язки. Загальновідомим є те, що армрестлінг налічує більшу кількість силових рухів, ніж інші види спорту. Проблема полягає в тому, що тренування рук і частин тіла спортсмени здійснюють не частіше трьох-чотирьох разів на тиждень, при цьому виконують не більше шести вправ за одне заняття. Це означає, що головна мета полягає у правильному виборі комплексу вправ, а не витратити час даремно, даючи навантаження організму і блокуючи можливість швидкого і розумного розвитку силового показника на всіх етапах.

Іншими словами, вибудовуючи свою тренувальну систему, не рекомендується виконувати всі рухи за одне заняття.