Вправи без снарядіввправи без снарядів

Вправи без снарядів, тренажерів та іншого інвентаряВсе, що необхідно для заняття спортом — бажання і, власне, людське тіло. Це пов’язано з тим, що існує величезна кількість вправ без снарядів, які не поступаються своєю ефективністю іншим. Розглянемо їх більш докладно. Всім відомо, що тільки рухи роблять людське життя такої, проте для виконання фізичних вправ зовсім не обов’язково відвідувати фітнес-клуби та спортивні зали — дати тілу необхідне навантаження можна і вдома.
Також, як вже зазначалося раніше, єдине, що дійсно потрібно, це — правильне застосування можливостей організму. Сьогодні відомо багато занять, побудованих виключно на використанні власної ваги, які за своєю ефективністю абсолютно не поступаються найсучаснішим і дорогим тренажерам. Але, не будемо забігати наперед, адже кожна справа володіє відповідною структурою. Що стосується тренувального процесу, то тут початком є ​​розминка, покликана розігріти мускулатуру і підготувати її до подальшої роботи. Основна частина вся побудована на силовому тренінгу, сприятливому розвитку витривалості, приросту м’язових волокон, розвитку координації, поліпшенню гнучкості.

Для досягнення поставлених цілей необхідно строго слідувати складеним завчасно тренувального планом з відповідними інтервалами для відпочинку, і інтенсивністю занять. А ось основною метою завершальній частині виконання вправ без снарядів є повне заспокоєння і розслаблення тіла. Так от, в якості відмінною розминки можна використовувати неквапливий біг.

Таким чином потрібно подолати відстань в один кілометр, а після йде сет на розвиток гнучкості. Для цього відмінно підійдуть різні нахили в положенні сидячи при рівних або зігнутих ногах. Цього буде достатньо для підготовчого етапу. Вся основна частина тренування будується на круговому принципі, що припускає почергове виконання силових вправ без снарядів на певні м’язові групи. При цьому необхідно пам’ятати, що одне заняття повинно навантажувати не більш трьох груп.

Наприклад, можна з’єднати тренування ніг, трицепсів і преса. Для цього відмінно підійдуть віджимання від підлоги, класичне хитання преса з елементами скручування і присідання. Після такої серії потрібно трохи відпочити (не більше п’яти хвилин), і переходити в наступного комплексу, який також спрямований на ті ж м’язи, тільки з додаванням допоміжних.

Це може бути зворотне віджимання від стільця, одночасне підняття ніг і корпусу, присідання на одній нозі. Інші тренувальні дні можна присвятити виконання вправ без снарядів на розвиток м’язів шиї, спини, грудей. Мінімальний термін тренувань, після якого можливе помітити відчутні результати — три місяці.

Проте досягти цього можна тільки при постійному тренінгу.