Вправи біля верстатаВправи біля верстата

Балетні вправи біля верстата для красивого тіла

Щоб виконувати вправи балетної програми біля верстата, вам зовсім не знадобиться пачка. Досить буде надіти будь-який одяг, що не сковує руху. Тренування розраховані на розтяжку і формування витончених контурів тіла.

На початковому етапі виконуються найпростіші вправи, проте надалі вони будуть ускладнюватися. З чого почати тренування біля верстата? Розглянемо деякі базові рекомендації. Перш ніж приступати до практики, потрібно вивчити теорію.
Перше, що ви повинні засвоїти — це назви вправ: пліє — найвідоміше із вправ біля верстата, виглядає, як полуприседание і підйом. Пліє допомагає правильно сформувати м’язи стегна; Релеве — підйом на напівзігнуті пальці або шкарпеточки. Вправа сприяє правильному формуванню стопи і робить благотворний вплив на всі м’язи; батман Тенді — витягування ноги. Даний елемент дозволяє опрацювати глубокорасположенних м’язи сідниць. У верстата можна виконувати рух у бік, назад або вперед.

Комплекс вправ біля верстата починається з розігріву стоп, причому виконується така розминка строго на підлозі. Балетна розминка допомагає не тільки розтягнути м’язи, а й сформувати правильну поставу, а також зміцнити м’язи спини і преса. Після розігріву можна переходити до не глибоко присіданням або пліє. Згинаючи ноги, намагайтеся, щоб стопи на підлозі стояли рівно і не нахилялися по сторонах.

Завдяки демі пліє ваші суглоби стануть еластичними, а зв’язки — гнучкими. Далі біля верстата можна виконати батман. При цьому важливо контролювати техніку: рухи повинні бути плавними, без ривків. Інакше можна отримати травму. Батман допоможе вам опрацювати розтяжку, розігріти зв’язки, зміцнити м’язи ніг, побороти плоскостопість.

Далі можна виконати різкі махи ногою, однак намагайтеся не розгортати корпус і сконцентруйте вагу тіла на одній нозі. Комплекс вправ біля верстата допомагає сформувати ходу, правильну поставу, зміцнити м’язи стегон, преса і спини. Заняття в техніці класичного балетного танцю допоможуть вам стати стрункішою і витонченіше. Раніше модно було бігати вранці в парку, займатися плаванням або кататися на велосипеді. Потім світ підкорили аеробіка і фітнес, а зараз багато стають прихильниками пілатесу, йоги і стретчинга.

Говорячи про класичному танці, можна сказати, що його популярність незмінна в усі часи. Сьогодні він все також заворожує, захоплює і не залишає нікого байдужим. Балетні вправи біля верстата розкривають тонкощі танцю, допомагають знайти осину талію, царствену ходу, грацію, гнучкість і просто стають стимулом до вдосконалення свого тіла.