Вправи для бічного пресавправи для бічного преса

Секрети жіночої краси: вправи для бічного прессаЧтоби створити витончену талію, прикласти доведеться чимало зусиль. Однак ваші труди, в сукупності з регулярними тренуваннями, наблизять вас до досягнення поставленої мети. Для більшості жінок проблемними зонами вважаються сідниці, прес і стегна, опрацювання яких під час спортивних тренувань ставиться на перше місце. Пам’ятайте, що для стрункої фігури потрібно зміцнити м’язи всього тіла. Від обвислого животика позбутися не вийде ніколи без вправ для бічного преса, які допоможуть знайти тонку талію і підтягти черевні м’язи.
Для тренування цієї групи існує маса методик, але серед широкого розмаїття можна виділити універсальні і найбільш популярні. Якщо ви всерйоз вирішили зайнятися фігурою, пам’ятайте про елементарні правила проведення занять та дотримання режиму. Всі вправи, включаючи направлення на косі м’язи преса, слід виконувати в кілька підходів з невеликими паузами між ними. Перш за все, запам’ятайте, що ефективними будуть тільки регулярні тренування, які проходити будуть не рідше трьох разів на тиждень. Через невеликий проміжок часу з кожним підходом можна буде збільшувати навантаження.

Кількість повторень для вправи для бічного преса, відповідно до рівня початкової підготовки, ви встановлюєте самі. Пам’ятайте про режим харчування. Не рекомендується їсти до заняття за годину і через годину після тренування, інакше будуть марними ваші зусилля.

Розминка є важливою складовою якісного та безпечного тренінгу. З її допомогою ви зможете підготувати організм до навантажень і розігріти м’язи. Перед початком тренування зробіть декілька нахилів, поворотів, махів руками і т.д. Розминку можна доповнити невеликий кардіонагрузку (біг, обертання обруча, стрибки через скакалку).

Поговоримо про техніку і обладнанні для виконання вправ для бічного преса. Одним з найбільш ефективних пристосувань для опрацювання черевних м’язів є хула-хуп. Заняття досить прості. Досить крутити обруч по 20 хвилин в день.

При цьому можна займатися звичними справами: слухати музику, розмовляти по телефону, дивитися телевізор і т.д. Якщо ваш хула-хуп обладнаний масажними кульками або заповнений обважнювачем, час заняття можна скоротити вдвічі. У комплекс вправ, спрямованих на опрацювання м’язів преса, в тому числі бічного, можуть входити: вправи на підлозі; вправи, що виконуються в положенні з колін; вправи з фітболом; вправи з гантелями.