Вправи для литоквправи для литок

Фітнес для жінок: вправи для схуднення в литках

Однією дієти для ефективного схуднення буде мало. Фахівці рекомендують застосовувати цілий комплекс заходів, що складається з правильного харчування, фізичних навантажень і косметичних процедур. Слід пам’ятати, що добитися поставленої мети можна, використовуючи тренувальні комплекси, спрямовані на опрацювання конкретної проблемної зони.

Багато хто мріє змінити форму литкових м’язів, але часто це здається нездійсненним завданням. Дійсно, в цьому випадку досягнення поставленої мети може стати процесом трудомістким, але здійсненним. Тут при виконанні вправ на ікри важливо дотримувати правильну техніку і певні правила. Від результату, якого ви хочете домогтися, залежатиме вибір тренувальної програми.
Спеціально для жінок, які мріють про накачаних литкових м’язах, професіоналами був розроблений комплекс ефективних вправ, спрямований на розвиток литок. Фахівці подбали і про дам, які хочуть зменшити розмір цих м’язів — вправи на розтяжку і схуднення допоможуть впоратися з проблемою. Також існують вправи для литок, розроблені для підтримки м’язів в тонусі. Ці комплекси не вимагають значних зусиль, але є досить ефективними.

Насамперед, потрібно підібрати якийсь предмет, на який під час тренування можна буде наступити, наприклад, книга, високий поріг або дошка. Одним з популярних вправ вважаються підйоми на носки. Можна також поприсідати або пострибати на шкарпетках. Для закріплення отриманих результатів рекомендується використовувати біг підтюпцем, який допоможе скинути зайву вагу і зміцнити м’язи всього тіла.

Піші прогулянки, підйоми по сходах і інші прості повсякденні вправи також допоможуть вам надати форму м’язам. При виконанні вправ для литок потрібно пам’ятати, що найкращого ефекту можна добитися, займаючись спортом регулярно. Якщо ви вирішили зменшити обсяг м’язів, запам’ятаєте декілька правил: качати ноги на тренажерах, в цьому випадку, не потрібно; слід використовувати аеробні навантаження; акцент при виконанні вправ потрібно зробити на розтяжку м’язів; потрібно трохи переглянути раціон. Також врахуйте, що качати литкові м’язи кожен день не потрібно.

Заняття рекомендується проводити через день. У дні відпочинку слід приділяти трохи часу стрибків на скакалці. В кінці тренування не забувайте проводити розтяжку м’язів. Налаштуйтеся на тривалу і наполегливу роботу, адже від цього залежатиме ваш результат.

Будьте наполегливі у своїх починаннях, адже красиві ноги — того варті.