Вправи для медитаціїВправи для медитації

Вправи медитації інтенсивно впроваджуються в наше життя

Повсякденне суєта стала невід’ємною частиною нашого життя. Величезна кількість людей щодня виконують величезні обсяги роботи, без якої наше існування стане просто неможливим. Дійсно, психологи стверджують, що жити без роботи просто нестерпно для людини, оскільки за своєю природою він покликаний активно трудитися на благо суспільства, а тому гіподинамія стає причиною багатьох розладів, апатії і депресії.
Крім того, нам потрібно реалізувати себе в якій-небудь сфері, в іншому випадку, в душі залишиться неприємний осад того, що щось упущено: час або можливість. Люди, що ведуть активний спосіб життя, займаються спортом відчувають себе більш щасливими і відбулися, а тому після важкого робочого дня і тренажерів, вони поспішають додому знесиленими, але з почуттям виконаного обов’язку. Правда, такий шалений темп повсякденного проживання змушує нас замислитися про невеликому відпочинку. Саме його нам обіцяють вправи для медитації, виконання яких забезпечують душевну рівновагу, незважаючи на вплив стресових факторів з навколишнього середовища.

Вправи для медитації не так давно вважалися уділів йогів, але сьогодні багато людей після трудових буднів прагнуть зайняти позу лотоса і відволіктися від повсякденних проблем, відпочити і просто зміцнити своє фізичне здоров’я, оскільки анаеробні і аеробні вправи насичують наш організм киснем, завдяки якому тонізується робота всіх внутрішніх систем і органів. Отже, розглянемо найбільш привабливі і корисні, згідно точки зору йогів, завдання. Перша дія називається «Штиль думки».

Для того, щоб процес був максимально результативним, слід створити найбільш сприятливі умови під час виконання даної вправи для медитації. Так, має відігравати тиха ненав’язлива мелодія без слів, оскільки сіра речовина в нашій корі настільки працьовите, що почне негайно прислухатися і розбирати слова, а потім сприймати і згадувати з чим вони асоціюються у нашому житті. Краще відтворити інструментальну мелодію, яка не буде провокувати наш мозок на трудову діяльність. Ноги повинні бути схрещеними, тобто слід проімітувати позу туркені, руки варто розвести в сторону, повернути долонями до неба і завмерти в такому положенні на пару-трійку хвилин. Людина, що займається виконанням даної дії, повинен подумки відганяти всі неприємні думки і зосередитися на світлих моментах, які були в житті.

Друга вправа для медитації називається «Спів мантри». Для його здійснення достатнім буде прийняття медитативної пози, цілковите відчуження від зовнішніх подразників і відтворення звуків «А-0-У-МММ». 5 хвилин, витрачених на виконання даної дії, більш ніж достатньо. Мантра огортає людини і є захисним щитом для його біополя.

Такі медитативні маніпуляції повинні відбуватися в цілковитій самітності, інакше напади сміху домашніх вам забезпечені, а тому всі витрачені зусилля виявляться просто марними.