Вправи для нижнього пресавправи для нижнього преса

Як виконувати п’ять основних вправ для нижнього прессаІногда любителям нижнього преса і новачкам на спортивному поприщі здається, що досягти позитивних результатів і домогтися появи чудових кубиків в нижній частині живота — просто-таки неможливо, оскільки, незважаючи на численні тренування, невелика жировий прошарок продовжує прикрашати наше тіла, в той час, як на верхній частині живота розташувалися вже помітні позитивні зміни. Така характерна риса нашого тіла існує, завдяки старанням матінки-природи. Особливість організму людини така, що в даній частині тіла розташовуються важливі органи, а тому вони немов утеплені додаткової прошарком жиру, яку перетворити в м’яз досить важко. Особливо це стосується представниць прекрасної половини населення. Крім цього, незважаючи на те, що, по суті, це одна і та ж м’яз, навантаження при виконанні комплексу вправ — різна, а тому в першу чергу помітний і відчутний результат буде саме у верхній частині, незважаючи на докладені зусилля.
Також слід зазначити, що у початківців спортсменів результати їхніх зусиль будуть різними, все залежить від типу фігури, спадковості і природної схильності. Комплекс вправ для нижнього преса представлений п’ятьма основними завданнями, які слід виконувати в строго визначеною послідовності. Отже, для того, щоб максимально правильно виконати першу вправу, людині необхідно лягти на тверду поверхню. Лежачи на спині, потрібно перпендикулярно підлозі підняти ноги, при цьому під прямим кутом зігнути їх в колінах. Після таких маніпуляцій слід, приклавши максимум зусиль, дотягнутися колінами до грудей.

Після чого повернутися у вихідне положення, повторити таку дію близько 10 разів. Якщо у вас виходить дотягнутися колінами до грудної клітки, результат не змусить себе чекати. Вже через кілька таких тренувань ви зможете помилуватися отриманим результатом. Друга вправа для нижнього преса представлено варіаціями зворотного скручування, тобто, спочатку, що виконує вправу потрібно лягти на спину.

Поверхня при це повинна бути максимально рівною. Ноги слід підняти вгору, під прямим кутом до тулуба, після чого накреслити в повітрі кілька кіл. Виконувати завдання потрібно повільно без різких переходів. Третє завдання «Велосипед». Позиція така ж, як і в попередній вправі для нижнього преса, тільки ногами необхідно проімітувати їзду на двоколісному другу.

Деякі спортсмени рекомендують таким способом згадати алфавіт і ретельно прописати кожну літеру. Четверта вправа «Ножиці», тобто ви елементарно скрещиваете ноги, при цьому намагаючись не опускати їх, не згинати в колінах, а, докладаючи зусиль, тримати вгорі. І останнє завдання на даному комплексі вправ для нижнього преса — підняття ніг з м’ячем.

Ви поперемінно піднімаєте і опускаєте ноги, при цьому утримуючи м’ячик між стоп.