Вправи для очейвправи для очей

Вправи для очей допоможуть зняти втому і сухостьЗа день кожен з нас отримує величезний обсяг інформативних даних, які він аналізує, переробляє, сприймає і, природно, вибирає найважливіше для нього самого. Крім того, така дія можливо, завдяки функціонуванню п’яти сенсорних систем, провідними з яких є зорова і слухова, тому люди, як правило, діляться на візуалів і аудиалов. Також слід зазначити, що порушення активності будь-який з п’яти систем ставати причиною додаткового навантаження на інші чотири.
Так, наприклад, якщо у людини погіршується зір, він починає краще чути, але, при цьому, ці слухові органи виконують більший обсяг роботи, а тому й навантаження на механізм буде значно вищою. Для того, щоб поліпшити наш зір, необхідно щодня займатися гімнастикою, яка представлена ​​комплексом вправ для очей. Таким чином, ви зможете не тільки оптимізувати роботу органів зору, але й істотно поліпшити якість зображення. Особливо гостро в таких нехитрих маніпуляціях потребують люди, чия трудова діяльність нерозривно пов’язана з моніторами комп’ютерів, екранами телевізорів або друкованими виданнями. Вони змушені постійно напружувати свій зір, а тому, в кінці робочого дня, скаржаться не тільки на загальну втому і нездужання, але й на сухість і печіння в очах.

Настільки неприємні відчуття, як правило, стають причиною дратівливості і безсоння. Дійсно, втомлені очі починають сльозитися, з’являється почервоніння, свербіж, печіння, які, в кінцевому підсумку, можуть стати причиною появи різних захворювань. Отже, ми розглянемо найбільш необхідні вправи для очей, які ви зможете виконати в будь-який зручний для вас час, при цьому не витрачаючи зусиль і без потреби додаткового обладнання.

Крім того, вправи для очей особливо корисні під час обідньої перерви. Таким чином, ви зможете відволіктися від трудової діяльності і побалувати себе хвилинкою релаксу. Спочатку слід повністю відволіктися від роботи, подумати про щось хороше або згадати позитивні моменти зі свого життя, після чого щільно притиснути долоні обох рук до своїх очей. Лікті слід поставити на стіл і поперемінно натискати долонями на закриті очниці.

Крім того, результативним вважається вправу для очей «лист носом», коли виконує закриває очі, уявляє, що ніс — це своєрідна ручка і намагається написати нею кілька слів по уявному листику. Після чого сильно заплющити очі, зробити кілька глибоких вдихів і повернутися до своїх службових обов’язків.