Вправи для поставивправи для постави

Зовнішність і краса: рекомендації фахівців щодо виправлення осанкіС чого починається жіноча краса — неважливо, адже без красивої ходи і правильної постави всі зусилля будуть марні. Зовсім не складно протягом дня стежити за положенням тіла, але звикнути до обов’язковим правилам у багатьох виходить не відразу. Людина при правильній поставі повинен себе почувати максимально комфортно: руху легені, при цьому всі м’язи тіла розслаблені. Голову слід високо підняти вгору, не можна відхиляти її від анатомічно правильного положення. Спина повинна бути абсолютно пряма, груди слід трохи висунути вперед.
Прекрасними вправами для постави є заняття пілатесом, в які входять тренування, спрямовані на виправлення становища хребта, а також його випрямлення. Якщо у вас є серйозні проблеми з поставою і спиною, пілатес буде відмінним вирішенням цих питань. Сьогодні похвалитися правильною поставою можуть лише одиниці. У чому ж причина?

Справа в тому, що в століття комп’ютерних та інформаційних технологій багато людей значну частину вільного часу проводять без фізичних навантажень. Однак якщо часу не вистачає на тренування в спортивному залі, слід занять приділити трохи часу вдома. Цілком достатньо регулярно виконувати кілька простих і універсальних вправ для постави, знайти які ви зможете в інтернеті за лічені хвилини. Наприклад, поза немовляти, місток, куточок та інші.

Давайте докладніше зупинимося на рекомендаціях фахівців. Лікарі не радять нове життя хребта починати з заходів насильницького характеру. Змушувати себе сидіти або ходити цілий день з прямою спиною, постійно акцентуючи на цьому увагу, не потрібно.

В результаті у вас просто не залишиться сил на роботу. Щоб скорегувати поставу, доведеться важко і довго потрудитися. Це саме той випадок, коли нічого не вийде без зусиль. Однак тренуватися слід під керівництвом професійного інструктора. Можна використовувати спеціальні підтримуючі корсети, які допомагають тримати прямо спину, але захоплюватися такими пристосуваннями можна.

М’язи незабаром адаптуються і припинять самостійно працювати, адже все за них робить корсет. Мануальні терапевти рекомендують поєднувати носіння бандажа і регулярні вправи для постави, а також зміцнення м’язового корсету. У цьому випадку ми привчаємо м’язи працювати правильно. Спина протягом дня піддається величезним навантаженням і потребує повноцінного відпочинку у вечірній час.

Нічний сон — це основний період релаксації для хребта, тому потрібно подбати, щоб він був правильним. Якщо, прокинувшись вранці, ви не відчуваєте припливу життєвих сил і бадьорості, значить, у сні тіло розслабилося не до кінця, відповідно, ви не відпочили належним чином.