Вправи для преса 1 рівнявправи для пресу 1 рівня

Прості та ефективні вправи для пресу

При регулярному виконанні даних вправ зробити кубики не вийде, тому вони більше підходять для жінок, які хочуть сформувати гарну талію, а не для чоловіків, яким потрібні більш серйозні навантаження. А тепер, безпосередньо, самі вправи для пресу 1 рівня: 1. Неповний підйом тулуба Під час виконання цієї вправи задіюються глибокі прямі і поверхневі м’язи живота і м’язи спини. Ляжте на підлогу, руки зчепите в замок і заведіть за голову. Ноги зігніть під кутом 45 градусів, стопи при цьому повинні стояти на підлозі.

Підніміть вгору плечі і верх спини, як би намагаючись дотягтися до стелі. Потім плавно опуститеся на підлогу. Потрібно зробити цю вправу 20 разів в два підходи.
2. Підйоми ніг Піднімаючи ноги, ви працюєте над формуванням поверхневих і глибоких прямих м’язів живота і зміцнюєте поздовжні м’язи на спині. Приступаючи до виконання вправи для пресу 1 рівня, ляжте на спину. Обидві руки, як і в першому випадку, повинні бути за головою.

Зігніть ноги під кутом 45 градусів. Відірвіть стопи від статі, поступово випрямляючи ноги в колінах, намагаючись як би сформувати з тілом тупий кут. Потім ноги слід опустити, прийнявши позу вихідного положення.

Це вправа на прес рівня 1 виконується 10 раз в два підходи. Якщо ви захочете ускладнити вправу, спробуйте одночасно з ногами піднімати верхню частину спини і плечі. 3. Скручування При виконанні цієї вправи задіюються не тільки прямі, але і косі м’язи живота, а також зміцнюється спина. Початкове положення: лежачи на спині, руки в замку за головою, лікті спрямовані вперед. Рахуємо: на «раз» згинаємося, підтискаємо до живота коліна і намагаємося торкнутися лівим ліктем правої коліна.

На «два» повертаємося в і. п. На рахунок "три" знову згинаємося, і тепер підводимо правий лікоть до лівого коліна. Ця вправа робиться 10 разів по два підходи. 4. Складання парасольки Ця вправа 1 рівня для преса допомагає сформувати не тільки м’язи преса і спини, але і підтягти стегна. З вертикального положення потрібно лягти на спину, розташувавши руки паралельно підлозі.

Руки і ноги потрібно випрямити і розслабити. Тепер потрібно одночасно підняти руки і ноги, як би намагаючись скластися навпіл. Ноги і корпус при цьому повинні бути прямими.

Виконується цю вправу, як і попереднє, 10 раз в два підходи.