Вправи для пресаВправи для преса

Наводимо тіло у форму будинку: вправи для пресу

Починати свій шлях до підтягнутому животу та ідеальному пресу слід з перегляду свого харчування. У першу чергу слід виключити борошняне, смажене і жирне. Крім того, варто значно знизити споживання солі і спецій -вони затримують воду в організмі і не дають схуднути. Намагайтеся їсти маленькими порціями, але частіше — 4-5 разів на день. А тепер відповімо на головне питання цієї статті: чи можна створити гарний прес вдома? відповідаємо: так, можна.
Якщо перед вами стоїть завдання просто зробити гарний, рельєфний живіт, то досить регулярно виконувати прості вправи для пресу з великим числом повторень. Якщо ж ви спортсмен, і хочете збільшити в обсязі м’язи преса, то тут без додаткових хитрувань не впоратися. Як потрібно качати прес У першу чергу, експерти не радять занадто багато уваги приділяти пресу. Так, не варто витрачати на вправи для преса більше 15-20 хвилин, інакше ви можете перевантажити внутрішні органи. Якщо ви новачок в спорті, то бажано робити мінімальну кількість повторів у два підходи, причому займатися через день.

Збільшувати навантаження варто з другого тижня. А ще фахівці радять виконувати дуже просте, але при цьому ефективна вправа для преса, яке можна робити постійно, але при цьому абсолютно непомітно. Отже, потрібно просто-напросто ходити з прямою спиною, втягнувши живіт. У перший час вам доведеться постійно нагадувати собі про те, що так потрібно робити, а вже потім ви будете неусвідомлено, за звичкою, втягувати живіт.

З часом ви помітите, що і втягувати вже, по суті, нічого. Варто відзначити, що вправи для преса для чоловіків і жінок нічим не відрізняються. Але при цьому мети тренувань різні. Так чоловіки гойдаються для того, щоб отримати кубики, а от жінки для того, щоб живіт просто був підтягнутий, сильно перекачувати прес їм не варто. Може виникнути резонне запитання — чому?

Справа в тому, що коли у жінки дуже мало жирової тканини в організмі, це призводить до збою в обмінних процесах, а іноді навіть — до проблем репродуктивної функції. А тепер поговоримо про самих вправах на прес. Так починати займатися спортом, як уже було сказано, варто з простих вправ. Для початку спробуйте робити підйоми корпусу на 20 градусів, тобто піднімаючи тільки голову і лопатки.

Далі можна переходити до більш повним підйомів — на 45 і 90 градусів. Таким чином опрацьовуються верхні м’язи преса. Щоб качати нижню частину преса, варто виконувати підйоми ніг, починаючи з 20, потім переходячи до 45 і 90 градусів. Також дуже ефективним є вправа «розкладачка», коли одночасно піднімаються і руки, і ноги, тобто потрібно, по суті, спробувати торкнутися кінчиками пальців шкарпетки ніг.

Існує ще безліч простих, але ефективних вправ, які завжди можна знайти в Мережі.