Вправи для преса і сідницьвправи для пресу і сідниць

Відмінні вправи для красивого преса і пружних ягодіцПоістіне, проблемними зонами жіночого тіла є сідниці і живіт. Саме вони першими акумулюють жир, впоратися з яким допоможуть високоефективні вправи для пресу і сідниць. Адже вся справа в правильно складеної тренування, дотримання плану якої здатне накачати ці зони, зробивши їх підтягнутими і пружними. Найбільш продуктивним і правильним рішенням у даній ситуації буде вдатися до регулярним фізичним навантаженням. Цьому сприятиме комплексна триразова тренування, до складу якої, в обов’язковому порядку, входять вправи для пресу і сідниць.
Також не завадить дотримуватися режиму правильного харчування для позбавлення від надмірної ваги, адже без цього результати будуть мізерно малі. Щодо середньої тривалості кожного заняття, то вона дорівнює 30-40 хвилинам. Для додання сідницях красивого обриси, а пресу подтянутости, абсолютно немає необхідності виконувати величезну кількість найскладніших вправи на кожен окремий м’яз. Для досягнення якнайшвидшого результату більше підійде грамотно підібрані 2-3 вправи на роботу певної групи. Нижче буде представлений невеликий комплекс найбільш ефективних вправ для преса і сідниць, який можна включити до складу будь-якого тренування на інші м’язові групи.

Крім того, можна використовувати його компоненти для побудови нового тренувального плану, який буде повністю відповідати вимогам певної людини, іншими словами, стане індивідуальним. Для преса відмінно підійде планка. Варто також зауважити, що при її виконанні, навантаження отримують і сідниці, і спина, так що випустити з уваги дану вправу просто недозволено.

Для його виконання потрібно встати на карачки, точки опори — пальці ніг і передпліччя. Важливо максимально напружити прес, а тіло перетворити в єдину пряму лінію. Коли рівновагу досягнуто і положення зафіксоване, опустіть ногу на коліно, а після підніміть її до рівня сідниць.

Поміняйте кінцівки. Ще для одночасної навантаження даних мускульних груп відмінно підійде гімнастичний ролик, при цьому достатньо буде його звичайного розкочування. Що стосується сідниць, то тут потрібно визначитися з кінцевою метою: просто підтягти або збільшити. Для першого випадку підійдуть підйоми стегон і присідання без використання будь-яких обважнювачів.

Що стосується збільшення в обсязі, то тут допоможуть ті ж вправи для преса і сідниць, тільки із застосуванням додаткових снарядів і з меншим числом повторень.