Вправи для преса і животавправи для преса і живота

Високоефективні вправи для пресу і жівотаБить володаркою красивого і підтягнутого живота мріють жінки, та й більшість чоловіків з ними повністю солідарні. Але, для досягнення такої мети, потрібно доповісти багато терпіння і зусиль. Та й до того ж виконання вправ для преса і живота вимагає дотримання деяких непорушних правил, без чого досягти успіху, швидше за все, на вийде. 1. Тренуватися необхідно виключно натщесерце і найкраще вранці.

2. Стежити за власним диханням і тим, щоб видих збігався з кульмінаційним напругою м’язів. 3. До початку занять потрібно обов’язково визначитися з бажаним кінцевим результатом. Іншими словами, чітко усвідомити, що ж хочеться — отримати прямий підтягнутий живіт або твердий з чіткими кубиками. Що стосується останнього пункту, то для здійснення першого завдання всі вправи для преса і живота повинні бути виконані максимально швидко і багаторазово, тоді як приріст (що необхідно у другому) спостерігається при повільних підняття і опускання. Розглянемо більш детально обидва варіанти.
Перший варіант тренувань передбачає виконання чотирьох базових вправ. 1. Звичайні підйоми корпусу, але при цьому важливо стежити, щоб п’яти майже стосувалися сідниць, тобто ноги зобов’язані бути зігнутими максимально. Ідеальним варіантом буде виконувати дану вправи 50 разів всього за одну хвилину. 2. Робота на бічні м’язи полягає у виконанні тих же підйомів, що і в минулому випадку, тільки у верхній точки обов’язково потрібно виконувати дотику протилежних кінцівок. Кількість повторень і час ідентично.

3. Одночасне підняття ніг і рук допомагає відмінно пропрацювати і нижній і деякі ділянки верхнього преса. Виконувати його також потрібно з максимальним прискоренням не менш 20 разів. 4. Завершальний вправою комплексу будуть повільні підйоми спини. Для пояснення, положення приймається той же, тільки в даному випадку потрібно від поверхні відривати тільки лопатки. Повторювати такі рухи краще до виникнення легких больових відчуттів, які виникнуть в зоні сонячного сплетіння.

Що стосується вправ для преса і живота на рельєф, то, як вже було зазначено раніше, виконуються вони максимально повільно. Також, якщо є досвід подібних тренувань, тільки вітається використання різних обважнювачів. І ще, потрібно бути готовим, що заповітні кубики можуть і не промальовані. Це пов’язано з анатомічними особливостями деяких людей, а також наявністю жирового прошарку, що приховує всі досягнуті результати.

Також відмінною рисою такого тренувального процесу є те, що кількість виконань потрібно розділити на підходи, наприклад, за одне заняття потрібно зробити 3 по 10, а між ними — відпочинок з повним відновленням сбившегося дихання.