Вправи для преса косі м’язиВправи для преса косі м'язи

Як правильно накачати косі м’язи

Накачаний прес дозволяє не тільки придбати гарний зовнішній вигляд, але так само значно зміцнити так званий м’язовий скелет, який складається з м’язів живота і спини. Прес являє собою кілька груп м’язів. Найбільш помітною є пряма м’яз. Тренуючи її, можна створити настільки бажані кубики або плоский і пружний живіт.
Так само формують прес косі зовнішні і внутрішні м’язи. Для того, щоб зміцнити їх, потрібно проводити перехресні рухи корпусом і ногами. Вправи для преса косі м’язи можна здійснити як в домашніх умовах, так і в спортзалах.

Для чоловіків і жінок існує різні види навантажень. У спортзалі робити це легше, тому як там можна буде зафіксувати ноги спеціальними валиками. У результаті навантаження буде проводитися тільки на косі м’язи і не розсіюватися по ногах. Вправи для преса косі м’язи можуть бути різних видів і ступенів тяжкості.

Однак, одними з найбільш оптимальних і універсальних, можна назвати наступні. Для початку потрібно зафіксувати ноги на ширині плечей. Руки розмістіть на потилиці, а коліна повинні знаходитися над гомілковостопним суглобом. Далі потрібно випрямити верх тулуба і зробити невеликий нахил вперед.

Потрібно нахиляти тулуб вліво-вправо. Під час цих рухів, велику роль відіграє повна фіксація тіла, що виключає можливість ухилу назад і розворот. Якщо ви є новачком у цій справі, то таких вправ потрібно виконувати тричі по вісім разів.

Більш підготовленим спортсменам потрібно виконувати від 15 до 25 рухів в 4 заходи. Ще одна вправа полягає в наступному. Потрібно лягти на килимок, на бік. Ноги варто тримати разом, при цьому впираючись передпліччям в підлогу. Потім максимально напружте м’язи в області живота і спини, відриваючи одночасно таз від підлоги.

В результаті вийде пряма рівна лінія. У такому положенні потрібно утриматися протягом 20 секунд. Після займіть вихідне положення.

Таких вправ потрібно виконати 15 разів на одному боці і стільки ж на іншому.