Вправи для преса в фотоВправи для преса в фото

Зміцнюємо прес: ефективний комплекс тренування черевних мишцЕслі ви прийняли рішення додати в звичний ритм життя фізичні навантаження, слід чітко запам’ятати кілька правил: для тренувань необхідно вибирати зручну спортивне взуття та одяг; на тиждень достатньо тренуватися три-чотири рази; рекомендується займатися з 11 до 13 або з 17 до 19 годин; вправи, вибрані для кожного тренування, слід чергувати; ефективними будуть лише регулярні тренування, для яких щодня слід виділити мінімум хвилин десять-п’ятнадцять. займатися після прийому їжі можна через два-3:00; тренуватися на голій підлозі можна, краще придбати спеціальний гімнастичний килимок. На просторах «всесвітньої павутини» знайти можна масу вправ для преса в фото, на яких покроково професійні інструктори демонструють їх виконання. Отже, розглянемо декілька з них. Виконується дана вправа двічі по двадцять повторень.
Відпочити між підходами рекомендується близько хвилини. Ляжте на підлогу спиною, руки заведіть за голову і трохи підніміть її. Після цього перпендикулярно підлозі розташуйте ноги. Постарайтеся максимально наблизити до лиця коліна на вдиху, на видиху — прийміть в первинну позицію.

Для виконання наступної вправи знову необхідно розташувати руки вздовж тіла і лягти на підлогу. Таз слід трохи підняти вгору на вдиху і повернутися в початкове положення на видиху. Вправи для преса в фото — це прекрасне рішення для домашніх тренувань. Такі заняття тіло зможуть привести в тонус, а також допоможуть заощадити масу коштів, оскільки брати уроки у тренера і ходити в дорогий спортивний зал вам не потрібно буде.

Переходимо до наступного кроку тренування. Ляжте на спину, попередньо зігнувши їх у колінах ноги, розташуйте їх на килимку, а руки зімкніть в замок за головою. На вид, під час підйому тулуба, доторкніться лівого коліна правим ліктем.

Поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 2 рази по 10 повторень, після чого виконайте аналогічне з лівим ліктем і правим коліном. Залишайтеся в положенні лежачи.

Розташуйте руки вздовж тулуба і з’єднайте разом ступні. На вдиху підніміть ноги перпендикулярно підлозі, а на видиху поверніться у вихідне положення. Такі маніпуляції повторіть двічі по 20 разів. Вправи для преса в фото допоможуть вам привести тіло в тонус.

Виконувати комплекс потрібно в активному темпі, що прекрасно позначається на енерговитратах. Якщо вам з яких-небудь причин протипоказані фізичні навантаження, знайти ідеальну фігуру допоможуть заняття йогою. Ефект від тренувань буде у випадку, якщо виконувати кожну вправу повільно і плавно.