Вправи для преса в картинкахВправи для преса в картинках

Дієві вправи для пресу в картинках

Нижче ми розглянемо деякі вправи для преса в картинках, виконувати які ви зможете не тільки під чуйним керівництвом свого тренера, але і в домашніх умовах. Такі вправи можуть стати невід’ємною частиною вашої тренування, оскільки є разогревочное перед основним періодом і, крім того, позитивно впливають на стан фігури, позбавляючи від зайвих кілограм. Також таке заняття може стати прекрасним способом провести своє дозвілля і поєднати приємне з корисним. Саме таке проведення часу забезпечує здоровий спосіб життя. Дієві вправи для пресу в картинках Сьогоднішній етап розвитку людства примітний тим, що навколо ведуть активну пропаганду здорового способу життя.
Дійсно, з’явилася величезна різноманітність спортивних клубів та секцій, відвідавши які ви можете стати володарем чудової фігури за лічені місяці, особливо якщо у вас є генетична схильність до худощавости. Так, інформативні дані статистики підтверджують той факт, що відвідувачі спортзалів у своїй перевазі — це люди, які вміють бачити свої недоліки і приймати радикальні рішення щодо їх усунення. Як би там не було, чоловіки становлять основний контингент займаються, в той час як представниці слабкої статі тішать себе думкою про жіночність і не помічають елементарно атрофованих м’язів. Спочатку ми розглянемо найбільш прийнятний час для того щоб виконувати вправи для преса в картинках. Багато тренера рекомендують качати прес до основної частини заняття, оскільки в такій спосіб можна розігріти тіло, налаштуватися на роботу і мобілізувати сили.

Дійсно, перераховані вище моменти є основними перевагами вправ для преса в картинках. У той час існують і деякі недоліки. Так, наприклад, якщо ви не розрахували навантаження після преса вам буде дуже важко витримувати режим нормального тренування, особливо якщо при цьому у вас ще не закінчився адаптаційний період. Більше того, наступного дня ваше тіло буде просто знемагати від хворобливих відчуттів, згодом яких ви не зможете нормально пересуватися і виконувати трудові обов’язки.

Якщо ж прес качати після тренування, як десерт до основної страви, ви можете просто розслабиться, оскільки основна частина закінчена і не виконати необхідну кількість підходів. Також до таких вправ для преса в картинках потрібно ставитися серйозно, оскільки під час їх виконання задіяні різні групи м’язів. Перше завдання орієнтоване на представників обох статей. Для його виконання досить лягти на тверду горизонтальну поверхню, як правило, в цьому випадку використовується підлогу.

Руки потрібно затиснути «в замок» за головою, після чого трохи підняти ноги, зігнуті в колінах, і відірвати плечі з головою від підлоги. Зробивши зусилля, необхідно якомога ближче підсунути голову до колін, при цьому стегна повинні знаходитися у вертикальному положенні. Закінчити дану вправу слід глибоким видихом. Після чого така дія необхідно повторити 20-30 разів, в залежності від вашої навантаження, 2-3 підходи. Таким чином, ви зможете підкачати прямі й косі м’язи живота.

Друга вправа для преса в картинках розраховане більшою мірою на розвиток м’язів нижнього преса. Так, необхідно лягти на підлогу. Спочатку ви повинні небагато, не більше ніж на 20 сантиметрів підняти ноги на поверхнею, після чого зафіксувати їх на кілька секунд в такому положенні. Далі слід представити алфавіт і спробувати нижніми кінцівками прописати кожну його букву.

При цьому можна робити невеликі паузи, щоб відновити дихання і приготуватися до чергової порції навантажень.