Вправи для пресу будинкувправи для пресу будинку

Тренування в звичному середовищі, або вправи для преса домаДля підтримки натренованих м’язів в постійному тонусі необхідно давати їм навантаження і для цього зовсім необов’язково відвідувати спортивні зали або фітнес клуби. Однак існує величезна категорія людей, які або недооцінюють домашні тренування, або взагалі не сприймають їх як такі. Але, це абсолютно неправильний підхід, адже, виконуючи вправи для преса будинку, можна не тільки натренувати цю проблемну м’яз, але й істотно заощадити кошти.
Для отримання максимально можливого результату тренувань, досить просто знати правильну техніку виконання певних вправ і специфіку їх впливу. Варто також відзначити, що фізичні навантаження здатні допомогти в побудові красивої фігури, а також істотно поліпшити здоров’я. Це пов’язано з тим, що на частку черевного преса кладеться функція по захисту внутрішніх органів від розтягувань, ударів і численних травм одного з відділів хребта, а саме поперекового. Багато хто не хоче починати такі заняття, мотивуючи свою відмову тривалістю процесу, але лякатися не слід, адже для досягнення цілком помітних результатів сильно перенапружуватися не потрібно.

Щоб черевні м’язи придбали якусь форму, достатньо буде виконувати вправи для преса будинку всього пару разів на тиждень. Головне в даному процесі це — регулярність і комплексне навантаження всієї групи. Що стосується самого тренувального комплексу, то побудувати його досить легко, адже зараз в мережі можна знайти величезну кількість ефективних занять. Тут буде розглянуто один з можливих варіантів домашніх тренувань. Підйом корпусу вважається одним з простих вправ, яке абсолютно не вимагає наявності спортивних снарядів та іншого інвентарю.

Для його виконання потрібно лягти на рівну поверхню (краще всього пів), зігнувши ноги і розташувавши руки за головою. Корпус піднімається не сильно, рівно до такого рівня, щоб лопатки відривалися від землі. Виконати такі маніпуляції необхідно 2-3 підходи по 15 разів кожен.

Подвійне скручування припускає одночасні підйоми зігнутих в колінних чашечках ніг з корпусом. Для цього потрібно спершу підняти нижні кінцівки над підлогою, а верхні помістити за голову в замок і почати рухи, при цьому ноги не повинні торкатися поверхні. Їх треба проробити по 15 раз в 2-3 підходу.

Доповнити дані вправи для пресу будинку можна зворотним скручуванням, яка по своїй ефективності анітрохи не поступається попереднім. Для його виконання потрібно лягти, вхопившись руками за ніжки дивана або комод (це необхідно для фіксації положення верхній частині корпусу), рухомими залишаються тільки ноги, які, спільно з стегнами, потрібно максимально виштовхнути вгору. Що стосується швидкості підйомів і інтенсивності виконання, то всі рухи у вправах для преса будинку потрібно виконувати плавно і без ривків.

Також допускається перерва між окремими завданнями в 1-2 хвилини.