Вправи для пресу для дівчатвправи для пресу для дівчат

Рекомендації щодо виконання вправ для прессаНаіболее дієвим і вірним способом усунення жирових відкладень на животі є загальне схуднення. Косметичні процедури, обгортання і масаж допоможуть, але ефект буде короткочасним. Факт в тому, що не йде локально з тіла жир: у людей, для яких проблемними місцями є боки, живіт і стегна, зайві сантиметри з цих зон підуть в останню чергу. Лайл Макдональд, відомий дієтолог, рекомендує два найкращі вправи для черевних м’язів, які може виконувати кожен: класичні віджимання, коли ви не голодні; повороти головою по сторонах, коли пропонують вам з’їсти добавку або щось шкідливе.
Кращим комплексом вправ для преса для дівчат вважається правильне харчування, дієта і регулярні тренування. Заняття спортом покликані зміцнити черевні м’язи. Після схуднення ви можете зіткнутися з декількома проблемами. Наприклад, живіт може виглядати «запалим» або з’являться некрасиві обвислі складки, що буде виглядати не дуже естетично. Щоб займатися зміцненням преса, не обов’язково відвідувати спортзал — тренуватися можна і вдома.

У програму опрацювання черевних м’язів повинні входити вправи, спрямовані на опрацювання: верхнього преса; косих м’язів; нижнього преса; декількох сегментів одночасно, тобто комбіновані. Поширеною помилкою багатьох є занадто часте виконання дівчатами вправ для преса бічного. Існує думка, що якщо частіше опрацьовувати боки, жир з них піде, талія стане стрункою і підтягнутою. Однак це не зовсім вірно.

Як говорилося раніше, найбільш ефективним методом боротьби з жировою тканиною, є дієти. Вправи, спрямовані на зміцнення косих м’язів преса, можуть зробити талію візуально ширше. Тому рекомендується їх включати в тренувальну програму тим, хто займається контактними видами спорту.

Якщо для вас важливо, як буде виглядати ваша фігура після схуднення та занять спортом, постарайтеся приділити якомога більше часу кардионагрузками, які допоможуть активізувати процеси розщеплення жирової тканини. Рекомендується дівчатам вправи для пресу виконувати по три підходи по 20-25 повторень у кожному. Запам’ятайте, що немає необхідності щодня опрацьовувати черевні м’язи.

Це невелика група, тому навантажувати її занадто часто не можна. Щоб схуднути в області живота, достатньо буде правильного харчування в поєднанні з періодичними тренуваннями. Якщо на кожному занятті ви намагаєтеся опрацювати все тіло, достатньо буде в програму включити по одній вправі на прес.

У випадку, коли спортом ви займаєтеся 3-4 рази на тиждень, причому тренування розбиваються на опрацювання ніг, грудей і спини, можна виконувати 2-3 вправи на прес на день з найменшим навантаженням.