Вправи для пресу для початківцівВправи для преса для початківців

Качаємо прес правильно

Останнім часом все більше молоді поступово витісняє зі свого життя шкідливі звички і намагається дотримуватися правильного способу життя. Заняття спортом не передбачають обов’язкового відвідування спортзалів або всіляких секцій. Фізичними вправами можна займатися і удома. Сьогодні більшість дівчат та юнаків прагнуть, щоб їх прес мав ідеальні форми.

Але, більшість з початківців не знають, як правильно домагатися всього цього, не завдаючи шкоди організму в цілому. Які ж існують вправи для пресу для початківців? Неправильні тренування можуть не принести людському організму ніякої користі, а лише стати причиною постійного дискомфорту в ногах, спині, м’язах та інше. Окрім необхідності в правильному виконанні вправ, необхідно дотримуватися також основні принципи дихання, які мають на увазі виконання вдиху при творі вправи і видиху при розслабленні м’язів.
Перед початком твори вправи для пресу для початківців, необхідно ретельно вивчити теорію. Будь-які вправи передбачають роботу обох частин преса — нижнього і верхнього. Але, при використанні спеціальної техніки, можна домогтися акцентування на конкретній частині. Щоб тренувати верхній прес, необхідно опускати і піднімати корпус, для тренувань нижнього преса працювати необхідно ногами.

В якій же послідовності варто виконувати вправи для преса для початківців? Спочатку необхідно звернути увагу на нижній прес. Для цього, перебуваючи на спині з руками, витягнутими вздовж тіла, і злегка зігнутими ногами, потрібно підняти останні на рахунок три, залишити в такому положення протягом декількох секунд. Повернути до вихідного положення.

Таке вправу слід повторювати в чотири підходи по десять разів. Для тренування косих м’язів вихідне положення міняти не потрібно. Зігнуті ноги необхідно підняти на вдиху на дев’яносто градусів і опустити їх на видиху по праву сторону статі.

Повернутися в початкове положення через пару секунд і відтворити те ж вправу в іншу сторону. Виконують вправу стільки ж раз, як і попереднє. Для накачування верхнього пресу — вихідне положення міняти знову-таки немає необхідності. Руки необхідно піднімати разом з корпусом вгору, не дозволяючи попереку відірватися від підлоги.

У колишнє положення повертаються після закінчення п’яти секунд. Повторюють дані дії також в чотири підходи по десятку разів.