Вправи для пресу і боківвправи для пресу і боків

Підготовка до пляжного сезону: як прибрати жир з боків і преса? Сьогодні методів боротьби із зайвою вагою існує величезна кількість. До послуг тих, кому ліньки займатися спортом — сучасна косметична хірургія. Більш вимогливі дами можуть підібрати ефективну дієту і програму тренувань. Головне правило — бажання бути підтягнутою, стрункою і вірити у свої сили. Давайте розберемося, чому жир накопичується на талії?

Над цим замислюються багато, оскільки пишатися плоским животиком можуть лише одиниці. Тіло в тому, що у зв’язку з фізіологічними особливостями жіночого організму, жировим кліткам комфортно скупчуватися в області живота, стегон і сідниць. Жир відкладається не тільки між покривом шкіри і м’язами, але й на внутрішніх органах, що викликає побоювання. Саме тому регулярне виконання вправ для преса і боків повинно входити у вашу програму тренувань. В арсеналі сучасної жінки можна знайти духи, туш з ефектом сверхпишних вій, а також масу тюбиків і баночок з кремами для шкіри.
Одні призначені для боротьби зі зморшками, інші допомагають зволожувати шкіру, а треті позбавляють від целюліту. Зрозуміло, засоби для боротьби з «апельсиновою кіркою» миттєвого і карколомного ефекту не принесуть, однак у деякій мірі допоможуть прибрати жир з боків, преса і стегон. Багатьох радує той факт, що схуднути можна і в домашніх умовах, при цьому, не витрачаючи коштів на дорогі абонементи в зал і відвідування косметолога. Серед тих, хто хоче знайти плоский животик, побутує думка, що щоденне виконання вправ для преса і боків — позбавить від зайвих сантиметрів і подарує «осину» талію. Однак це величезна помилка.

Опрацювання черевних м’язів спрямована на їх зміцнення і створення рельєфу. Щоб позбутися від підшкірного жиру, потрібно виконувати певні вправи, які сприяють розщепленню жирових клітин. Не секрет, що прискорити цей процес допомагає достатню кількість кисню. Для вступу його в організм слід виконувати дихальну гімнастику, наприклад, вправи за системою Бодіфлекс. Щоб привести тіло в тонус, одних тренувань буде мало.

Ефективним процес боротьби із зайвою вагою буде лише у разі комплексного підходу до проблеми. Щоб створити ідеальне і підтягнуте тіло, крім щоденного виконання вправ для преса і боків, потрібно також ввести обмеження в раціон. Фахівці рекомендують періодично проводити розвантажувальні дні, які допоможуть позбутися від 1-2 кг без шкоди для організму.

В якості основної їжі в період розвантаження, слід вибирати один натуральний продукт і харчуватися їм протягом дня. Такий режим дозволить усунути набряклість і прискорить процес схуднення.