Вправи для пресу і для нігвправи для пресу і для ніг

Стрибки на скакалці — відмінне вправи для преса і для ногСкакалка — відмінний спортивний снаряд, використовувати який може кожна людина в будь-який час, а стрибки на ній спалюють таку кількість калорій, як і біг, плавання, великий теніс, їзда на велосипеді. Наприклад, тренуючись всього годину людина, маса тіла якого близько 70 кг, може спалити понад 800 ккал. Саме тому її застосовують при бажанні схуднути і як ефективна вправа для преса і для ніг. Також стрибати на скакалці дуже корисно і для загального зміцнення організму.
Дана цілком примітивна техніка здатна зміцнити стінки судин, дихальну систему, серце, а також цілком дієва при целюліті, адже сприяє розгону лімфотоку. Використовуючи скакалку можна з упевненістю сказати, що виконуються відразу вправи для преса, і для ніг, і для сідниць. Якщо говорити про певному комплексі, то найбільш дієвим і поширеним вважається тридцятихвилинний.

Його основними правилами є Інерційне рух скакалки виходить від кисті, тому лікті потрібно тримати в максимальній близькості до тіла. Тривалість кожної вправи повинна бути дорівнює трьом хвилинам, а перерви між ними — 20 с. Варто зауважити, що всього нетривалий постійне виконання таких вправ для преса і для ніг приведуть до поступового зникнення жиру в області стегон, живота і нижніх кінцівок. Так як же правильно потрібно стрибати? У роботі з даними спортивним снарядом прийнято виділяти три вправи: 1. Рівномірні одиночні стрибки в помірному темпі, які вважаються найлегшими. Для їх виконання потрібно зігнути руки в ліктях, а ноги поставити поруч.

Висота самого стрибка повинна бути не менше 5 см, а обороти скакалки виробляються постійно. 2. Подвійні стрибки — досить складна вправа, яке вимагало підвищеної уваги і концентрації. При його виконанні на один стрибок припадає дві обороту спортивного снаряда. 3. Хрестові або навхрест — це стрибки, коли у верхній точки підйому скакалки виробляється перехрещення рук, внаслідок чого утворюється петля. Ось у неї і потрібно стрибнути.

Всі представлені вправи для пресу і для ніг з використанням скакалки можна використовувати як окрему тренувальну програму або ж в комплексі з іншими заняттями. Ключовим моментів у цій справі виступатиме систематичність тренувань, адже тільки вона здатна принести результат. Потрібно зауважити, що для людей, вперше піднялися з дивана, вводити спорт в повсякденне життя потрібно вкрай обережно і поступово, щоб не призвести до негативних наслідків. Крім того, будь-яке заняття повинно починатися з розминки, в якості якої відмінно підійде біг підтюпцем і розтяжка (тільки в такій послідовності).

А ще — давати організму відпочинок.