Вправи для пресу і нігвправи для пресу і ніг

Дієві вправи для пресу і ногВсе люди, що населяють нашу планету, хочуть бути красивими і стрункими: чоловіки грати мускулатурою, жінки — блищати підтягнутими животами, пружними сідницями і стрункими ногами. Таке бажання розуміють і підтримують всі, особливо виробники разнообразнейших чудо-таблеток, супер-масажерів, високотехнологічного білизни з ефектом сауни. Але, необхідно відзначити, що все це «чудо» розраховане на людську лінь, адже обіцяє прекрасні результати без необхідності виснажливих занять. Все виглядає як казка, але … Вже доведено багатьма поколіннями, що тільки збалансоване харчування і фізичне навантаження здатні провести до бажаного, так що одягнувши костюм, напившись БАДів і сівши на диван — струнким не станеш. Ну і раз вже визначилися з тим, що тільки тренування здатні допомогти, то настав час розглянути найбільш ефективні.
Подібних комплексів дуже багато для різних м’язових груп, але сьогодні варто зупинитися на парі — нижні кінцівки і живіт. Перед виконанням вправ для преса і ніг потрібно розім’ятися. Для цього відмінно підійде комплекс будь ранкової гімнастики. Пам’ятаєте, як вчили ще в школі: спочатку шия, після плечі, руки, спина і тільки найостанніші ноги. Так і тепер, за тією ж схемою повернутися, потягнутися, нахилитися, щоб відчути, як кожен мускул тягнеться і нагрівається від подібних маніпуляцій.

Не слід забувати про кистях і стопах, які також потребують розминці. І тільки лише після того, як все тіло Розім’яті, можна братися за виконання ключових вправ для преса і ніг. До слова сказати, існує одне заняття, яке можна виконувати навіть на роботі. Його дія полягає в тому, що на вдиху втягується живіт і фіксується, а ось на видиху — повністю розслабляється. Головне — не напружувати обличчя, а то оточуючі люди можуть вирішити, що вам раптово стало погано.

Що стосується більш серйозних і дієвих вправ для преса і ніг, то їх виконувати необхідно в спортивному центрі або вдома перед дзеркалом. Таке положення допоможе постійно стежити за правильністю техніки. До найбільш дієвим можна зарахувати махи ногами: назад, вперед, в сторону — куди завгодно, тільки робити це треба повільно, з невеликою амплітудою і з істотним напругою. При таких маніпуляціях працюють і ноги, і сідниці. Також досить дієвими будуть такі різні вправи для преса і ніг, як підйоми корпусу і нижніх кінцівок.

Щодо перших, то тут потрібно стежити за розслабленням шиї та вчиненням всіх дій виключно завдяки використанню преса. І ще, всі дії виробляти потрібно з невеликими амплітудами, при максимальній напрузі робочих м’язів і повільно. Тільки в такому випадку буде досягнутий результат тренувань, який помітить не тільки тренирующийся, а й сторонні люди.