Вправи для пресу і стегонвправи для пресу і стегон

Як підкачати стегна і прес або ефективні вправи для проблемних частин телаІзлішняя повнота в області стегон доставляє багатьом жінкам чимало прикрощів і занепокоєнь, при цьому проблемою є як надмірно повні, так і вельми худі стегна. Подолати цей недолік допоможе комплекс спеціально розроблених вправ для преса і стегон, але варто відразу попередити, що він далеко не легкий, а видимий ефект не з’явиться через кілька занять. Саме тому перед початком тренувань потрібно налаштуватися на тривалу і копітку роботу, а нагородою за прикладені сили і завзяття будуть красиві стегна і підтягнутий живіт. Якщо виконувати запропонований комплекс систематично й регулярно, то перші результати з’являться через півтора — два місяці. Варто також відзначити, що абсолютно будь-яке тренування повинна починатися з якісною п’ятихвилинної розминки, яка складається з присідань, нахилів, різноманітних рухів нижніми і верхніми кінцівками.
Відмінно підійде проста ранкова гімнастика. І ще, дихати в період виконання комплексу потрібно довільно без затримок дихання. З усіх вправ для преса і стегон відразу розглянемо ті, що націлені на тренування першого м’язової групи. До таких належать підйоми ніг, їх схрещування в повітрі, «написання цифр» (коли піднятими ногами описуються контури цифр від 1 до 9 і в зворотному порядку). Для розробки преса можна використовувати і гумові бинти, закріплені в стіні.

За їх допомогою можна тренувати як верхню, так і нижню частину преса. Всі маніпуляції повторюються по 10-15 разів. Що стосується стегон, то існує два абсолютно протилежних комплексу, які застосовуються при різних проблемах.

Якщо дана частина тіла сильно повна, то для позбавлення від подібного недоліку відмінно підійдуть махові рухи ногами, підйоми стегон з положення на боці, зімкнутих ніг. Чудово впораються з надмірною повнотою ще й таке вправи для пресу і стегон. Потрібно стати на коліна, а після швидко сісти в праву сторону, витягнувши при цьому ноги в протилежну, після поміняти напрям руху. Дане тренування дуже ефективна, але її виконання категорично заборонено індивідуумам, страждаючим від такого захворювання, як варикоз.

Ще можна виконати нахили назад. Виглядає це таким чином: стоячи на колінах з максимально рівною спиною, потрібно повільно відхилятися назад наскільки це дозволяє розтяжка, руки при цьому знаходяться вздовж тулуба. А закінчити даний комплекс можна ходьбою в полупрісяде до трьох хвилин.

Якщо проблема пов’язана у хворобливій худорбою даної ділянки тіла, то для її вирішення підійдуть такі вправи для пресу і стегон: підйоми і опускання на носках з широко розставленими ногами; такі ж рухи, тільки з суміщеними нижніми кінцівками; підйоми прямих ніг, сидячи на стільці; стоячи на височини (дошці близько 5 см), витягнутися вгору, а при опусканні стежити, щоб п’яти стали за межами нерівності; з’єднання прямих ніг за допомогою ковзання ступень по підлозі, руками при цьому варто спертися об край столу.