Вправи для пресу на фітболВправи для преса на фітбол

Гарний прес з вправами на фітбол!

М’яч, призначений для занять фітнесом, є універсальним спортивним тренажером. Ще в 2008 році фітбол був визнаний найкориснішим винаходом в індустрії фітнесу. А успішні результати, які досягають тренуються за допомогою фітболу, підтвердили цей факт. Варто лише уявити, адже виконуючи одну вправу з цим м’ячем, задіюється робота практично всіх ваших м’язів. Крім цього, розвивається гнучкість і координація.

Виділяють також вправи для пресу на фітбол. Сюди відносяться підйоми тазу. Спочатку необхідно опрацювати м’язи кора, це зробить прес і нижню частину спини набагато сильніше. До того ж тут задіюються сідничні і ножні м’язи.
Потрібно покласти м’яч, лягти на спину перед ним і закинути ноги на фітбол. Початкове положення передбачає, що стопи не стосуються м’яча для гімнастики. Потім намагайтеся піднімати свій таз вгору, при цьому підкочує куля ногами до себе. Коли досягнете вищої точки, потрібно затриматися на короткий час і повернутися до початкового положення.

Спочатку необхідно допомагати собі утримувати рівновагу, обіпріться руками об підлогу. Виконуйте цей рух в десять підходів. Щоб зробити нахили в сторони, ляжте на спину, а фітбол розмістити між ногами, піднімайте їх вгору з м’ячем, упершись руками в підлогу. Потім нахиляйте ноги в ліву сторону, не відриваючи при цьому плечового відділу від підлоги, далі повторіть це з правою стороною і повертайтеся до початкового положення.

Слід зробити цей рух ще дванадцять разів. Також не менш ефективними є вправи для пресу на фітбол, такі як скручування. Потрібно лягти і затиснути м’яч між ногами, а руки закласти за голову. Здійснюйте скручування, піднімаючи ноги і таз вгору.

У процесі виконання обов’язково втягніть і напружте живіт. Такий прекрасний спосіб зробить ваш прес ідеальним. Повторіть всі дванадцять разів. Зворотні віджимання робляться наступним чином: потрібно впертися руками в гімнастичний м’яч. При цьому треба бути обережним, не варто впиратися в самий край, адже так руки можуть зісковзнути з м’яча, і ви отримаєте травму.

Віджиматися потрібно повільно. Така вправа відмінно опрацьовує трицепси. Повторіть всі 12 разів.

Віджимання робляться, прийнявши упор лежачи і розташувавши ноги на фітбол. Вправа скоюється в повільному темпі. У відповідності з вашою натренованістю, переходьте до ускладнення рухів, розташовуючи для цього ноги ще ближче до м’яча. З таким вправою дуже ефективно худнути.

Виконуйте 10 підходів. При підйомах ніг слід прийняти початкове положення, аналогічне попередньому, тільки розташуйте ноги ще ближче до фитболу. Далі починайте піднімати ліву ногу якнайвище. Поверніться до початкового положення і повторіть це з правою ногою.

Така вправа відмінно опрацьовує сідниці. Робіть по 15 прийомів з кожною ногою.