Вправи для пресу на торрентвправи для пресу на торрент

Силовий тренінг: вправи для прессаЕслі раніше ви не займалися тренуванням м’язів преса, то, швидше за все, не підозрюєте, що підйоми корпусу і ніг бажано доповнювати різними варіаціями скручувань. І ось в чому причина: пряма абдомінальна м’яз має кілька перемичок, які і формують знамениті кубики преса. Верхній сегмент розвивається швидше, оскільки в основному всі вправи спрямовані на нього.

Нижній відділ розвивається набагато важче, оскільки вибір програми тренувань досить специфічний і в цьому випадку підйомів ніг або тулуба може бути не достатньо. Професіонали відзначають, що найбільш неефективним для преса вправою є підйоми ніг. Щоб опрацювати нижній сегмент, слід виконувати рухи тазом.
Більшість людей про це не підозрюють, і з року в рік продовжують виконувати безглузді підйоми ніг. Серед користувачів мережі найбільш популярними по перегляду та скачування з трекера торрент вправами для преса є наступні варіанти: підйоми ніг, висячи на перекладині або турніку; скручування лежачи, в тому числі і зворотні. Серед тренуються людей за багато років сформувалося величезна кількість міфів, давайте розглянемо деякі з них: щоб накачати кубики преса, потрібно тренуватися щодня. Не зовсім так.

Форма і обриси черевних м’язів даються кожному від народження. Вправи і навантаження допомагають зробити м’язи щільніше і товще. Тому проробляти прес слід не частіше 2-3 разів на тиждень, до того ж, м’язам потрібен своєчасний і повноцінний відпочинок. Багато професійні спортсмени і зовсім виконують вправи для преса вкрай рідко. Перетренованість м’язів може привести до «розширення» талії, що не зовсім бажано, особливо для жінок; абдомінальні м’язи люблять велику кількість повторень.

Ні. Прес — це звичайна м’яз, відповідно при виконанні величезної кількості підходів і повторень, він буде просто збільшувати витривалість. Зверніть увагу, що тренувати цю групу м’язів можна і вдома, достатньо знайти спеціальні відео вправи для пресу на торрент трекері; різні тренувальні програми спрямовані на опрацювання кожного з сегментів абдомінальних м’язів.

Черговий міф. Насправді, вправи активізують роботу всього м’яза в цілому. Зовсім інша справа, що якісь варіанти тренувань більше навантажують певний відділ м’яза. Спеціальні вправи для преса на торрент трекері, які можна завантажити на комп’ютер, є ідеальним варіантом домашніх тренувань.

Вони не тільки допоможуть освоїти техніку виконання, але і заощадять кошти, оскільки відвідувати фітнес клуб не доведеться.