Вправи для пресу у чоловіківвправи для пресу у чоловіків

Секрети рельєфного преса у чоловіків

За словами професіоналів, в процесі створення ідеального преса, важливі три складові: правильне харчування, регулярні тренування і генетична схильність. Так, необхідно дотримуватися дієти, щоб позбутися зайвого жиру — це, по-перше. А по-друге, слід збільшувати масу і об’єм м’язів живота.

Що стосується останнього аспекту — генетики, то тут, звичайно, все складніше. У людини може бути чи не бути схильність до набору м’язової маси, і це, на жаль, вже ніяк не виправиш. Однак, не варто впадати у відчай — адже, якщо знайти для себе ідеальне поєднання чоловічих вправ для преса і харчування, накачати його можна. Головне, після отримання заповітних «кубиків» на животі, не розслабитися, інакше доведеться починати все з початку.
Отже, а тепер поговоримо докладніше про поєднання дієти і тренувань. В першу чергу слід сказати про те, що рельєфний прес є показником низького рівня підшкірного жиру. Зрозуміліше, чим тонше шкіра, тим помітніше через неї м’язи. З іншого боку, схуднувши, але не займаючись, ви ніколи не отримаєте заповітні м’язи.

Так що, тільки роблячи вправи для пресу, чоловіки можуть домогтися бажаного результату. Важливий фактор одержання рельєфного преса — це правильне виконання вправ. До речі, один досвідчений бодібілдер зауважив, що всі розуміють, що зробивши 200 підйомів гантелей вагою в 1 кг, домогтися успіху неможливо, але при цьому продовжують вірити, що 200 скручувань допоможуть сформувати шикарні кубики на животі. А адже здогадатися про те, що численні повторення роблять прес більш витривалим, але вже ніяк не зроблять його більш об’ємним, зовсім не складно …

Також чоловікам, які мріють про ідеальний пресі, слід пам’ятати, що тренувати цю м’яз слід, як і будь-яку іншу. А це означає, що на вправи для преса у чоловіків потрібно відводити не менше 7-9 сетів з 10-15 повтореннями в кожному з них. Крім того, не варто забувати про техніку виконання вправ. Десять правильно зроблених підйомів на блоках деколи бувають ефективніше, ніж 30 підйомів у висі.

А ще при тренуваннях на прес не слід забувати, що тренуючи окремо нижній і верхній прес ви по-різному залучаєте м’яз у роботу. Тому фахівці не радять віддавати перевагу тому чи іншому вправі, роблячи кілька вправ комплексно.