Вправи для пресу у дівчатвправи для пресу у дівчат

Як накачати прес: рекомендації для дівчат

Всім відомо, що рельєфні м’язи привертають увагу, створюють красиві обриси живота. Однак цей процес тісно пов’язаний з деяким збільшенням об’єму талії, оскільки форми купуються лише шляхом накачування м’язів до певного розміру. Для чоловіків — це не страшно: пару сантиметрів на талії не перешкода, до того ж у цьому випадку мова йде про сухій масі м’язів, а не про жирової складці.

Для дівчат зайві обсяги в області живота вкрай небажані. Уникнути цього можна тільки, дотримуючись певних правил: виконувати вправи слід на порожній шлунок. Так ви зможете спалити жирову складку на талії.
У сні відбувається витрата енергії, накопиченої організмом з вечора. Якщо забезпечити якісне навантаження до сніданку, енергія видобуватиметься з жирової тканини. У такому стані виконання вправ для преса у дівчат допоможе створити рельєф і уникнути збільшення обсягів талії; після тренування необхідний легкий сніданок. Тут можна вибрати або білки (сир, яйця, куряче м’ясо), або легкі вуглеводи (будь-які каші, зварені на воді без масла і цукру); займайтеся спортом регулярно, однак не старайтеся. Щоденні тренування допоможуть сформувати рельєфний, але об’ємний прес.

Щоб зберегти витончену талію, рекомендується займатися тричі на тиждень. Кількість повторень вправ для преса у дівчат коливається від 15 до 25, причому кожен елемент потрібно виконувати 2-3 підходи. тренування займе у вас 10-20 хвилин. Обмежуватися тільки вправами, спрямованими на опрацювання преса, не рекомендується. Кожне заняття слід починати з невеликої розминки. Тут підійдуть будь кардионагрузки (стрибки на скакалці, біг, їзда на велосипеді і т.д.), після чого можна також виконати вправи на розтяжку м’язів і сухожиль.

Такий підхід дозволить підготувати організм до навантажень і уникнути травм. Багато фітнес-інструктори кажуть, що існують вправи для пресу у дівчат, спрямовані на опрацювання окремо верхнього сегмента і нижнього. Це міф.

Під час занять пряма абдомінальна м’яз активізується повністю, просто певні рухи дозволяють збільшити навантаження на певну ділянку. Серед найбільш популярних «жіночих» вправ для преса ви зустрінете: класичні скручування; вправу велосипед; планку; зворотні скручування; підйоми ніг. Такі вправи для преса у дівчат допомагають створити рельєфні м’язи, при цьому, не збільшуючи об’єму талії.

Всі рухи повинні бути плавними, м’якими і повільними. Також під час заняття важливо стежити за диханням і технікою виконання вправ.